آموزشی موثر را با آکادمی سیتی نت تجربه کنید

آموزشی موثر را با آکادمی سیتی نت تجربه کنید

آکادمی سـیتی‌نت با هدف آموزش و پرورش نیروهای جویای کار و علاقمند به یادگیری جهت ورود به بازار کار تاسـیس شـده است. ما در آکادمی سیتی‌نت با بررسی نیازهای موجود و منابع در دسترس به برگزاری دوره‌های متنوع در حوزه‌های برنامه نویسی، طراحی وب، دیجیتال مارکتینگ، شبکه های کامپیوتری، دوره‌های تخصـصـی هوانوردی و گردشگری اقدام و بستری مناسب برای آموزش تخصصی به دانشجویان و علاقه‌مندان فراهم آورده است.

در حال حاضر وب سایت آکادمی سیتی‌نت یکی از به روزترین بسترهای فروش دوره‌ها را طراحی و پیاده‌سازی کرده است. این وب‌سایت امکان خرید و پیش خرید دوره به سه شیوه فردی، دانشجویی و گروهی با امکان افزودن سناریو‌های مختلف تخفیف و کوپن تخفیف با هدف بهبود فرآیند خرید را دارا است. در ادامه به معرفی برخی از دوره های آکادمی سیتی نت می پردازیم.

آموزش فیگما

فیگما انقلاب و طوفانی را در برنامه‌های ویرایش گرافیکی به وجود آورده است. فیگما یک برنامه ویرایش گرافیکی و طراحی رابط کاربری مبتنی بر وب است. به وسیله این نرم‌افزار می‌توانید رابط‌های کاربری بسیار جذاب برای سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها، طراحی نمونه‌های اولیه، ساخت پست‌های شبکه‌های اجتماعی و موارد دیگر تولید کنید. فیگما دارای پلاگین‌های متعددی برای انجام راحت‌تر و سریع‌تر کارها است.

از آنجا که مهمترین ویژگی هر محصول، قابل استفاده بودن آن است، طی چند دهه گذشته، کسب‌ و کارها بر روی تجربیاتی که در اختیار مشتری قرار می‌دهند، تمرکز کرده‌اند. از سایت‌های کوچکی مثل فروشگاه وسایل کوچک آنلاین گرفته تا سایت‌های بزرگی مانند آمازون همگی در حال تمرکز بر روی رابط کاربری هستند.

برای اینکه بهترین تجربه ممکن را در اختیار کاربران خود قرار دهید، باید ابزار مورد نیاز را در اختیار آن‌ها بگذارید و این مساله جایی است که طراحی رابط کاربری وارد میدان می‌شود. دلیل مهم بودن UI یا همان رابط کاربری این است که می‌تواند توانایی شما برای ارائه یک تجربه به یادماندنی برای کاربر را تعیین کند.

هدف از آموزش فیگما این است که مخاطب بتواند با مفاهیم اصلی فیگما در قالب پروژه آشنا شده و پس از پایان آموزش وارد بازار کار شود. در ابتدا محیط و ابزارهای فیگما توضیح داده می‌شود و بعد از آن تمام ابزارها در قالب یک پروژه مورد استفاده قرار می‌گیرند و در نهایت نحوه خروجی گرفتن از پروژه توضیح داده می‌شود.

مزایای ارزشمند دوره آموزش فیگما Figma

مزایای ارزشمند دوره آموزش فیگما Figma

          ارائه جذاب (تدریس صفر تا صد مباحث)

          پروژه محور بودن دوره (انجام پروژه جهت تسلط بیشتر به موضوع)

          منتورینگ (پشتیبانی منتور در صورت بروز هرگونه ابهام یا مشکل برای انجام پروژه)

          کیفیت بالا، قیمت مناسب

 

دستاوردهای پایان دوره آموزش فیگما

در پایان این کارگاه آموزشی در سیتی نت، علاوه بر افزایش سطح مهارت در طراحی توسط این ابزار فوق العاده، بر موضوعات زیر نیز مسلط خواهید شد.

          فیگما چیست و چگونه به طراحان کمک می‎کند؟

          یادگیری نحوه کار با ابزارهای Figma

          نصب و راه اندازی پلاگین‌‎ها

          نحوه خروجی گرفتن در این ابزار

          آشنایی با کامپوننت‌‎ها

          نحوه انجام صفحه بندی و فریم بندی در Figma

          چگونگی پرزنت و پیش نمایش طرح‏‌ها

 

آموزش رزرواسیون نیرا

در ابتدای دوره آموزش نیرا نگاهی اجمالی به نرم‌افزار نیرا و شرکت نیرا می‌اندازیم و سپس در خصوص جزئیات دوره آموزش رزرواسیون نیرا و پیش‌نیازهای آن خواهیم پرداخت. نیرا یکی از نرم‌افزارهای آنلاین صنعت حمل و نقل هوایی (هواپیما)، زمینی (قطار و اتوبوس) و ترانسفر فرودگاهی می‌باشد. پس از حذف نرم‌افزار گابریل در این صنعت برخی از ایرلاین‌های داخلی از قبیل قشم ایر، کاسپین، ساها، آتا، کاروان، آسمان، کیش ایر، وارش، تابان و … روی این سیستم پروازهای خود را فعال کردند.

 

دوره آموزشی UI

دوره آموزشی UI

در این دوره مفاهیم کامل در دوره آموزش طراحی رابط کاربری تشریح خواهد شد و در خصوص مفاهیم تجربه کاربر هم اطلاعات شاخصی به شما منتقل خواهد شد. این دوره پروژه محور بوده و افراد شرکت کننده به صورت تیمی با نرم افزار فیگما به طراحی از صفر تا صد یک وبسایت به صورت می‌پردازند. بدیهی است آشنایی با اصول اولیه و نرم افزارهایی نظیر Figma و Adobe Illustrator کمک شایانی به یادگیری بهتر شما خواهد کرد.

دوره آموزش UI کاربری مکمل دوره آموزش فیگما می‌باشد که در آکادمی سیتی‌نت برگزار می‌گردد. این دوره با هدف انتقال تمامی مفاهیم و سرفصل‌های به روز برای آمادگی دانشجویان و علاقه‌مندان جهت ورود به بازار کار ارائه شده است.

مخاطبین دوره آموزشی رابط کاربری

مخاطبین دوره آموزش طراحی رابط کاربری دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته‌های طراحی گرافیک، علوم کامپیوتر، مدیران محصول، طراحان محصول، علاقه‌مندان حوزه‌ی طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری و دیجیتال مارکترها هستند.

بازاریابی با لینکدین چیست؟

 

بازاریابی با لینکدین چیست؟

اگر تصمیم به برندسازی و بازاریابی دارید، باید از ابزارهای گوناگونی استفاده کنید. یکی از این ابزارها که بسیار کارآمد و تاثیرگذار است را می‌توان لینکدین در نظر گرفت. این ابزار در حقیقت بزرگ‌ترین سوشال نتورک یا شبکه اجتماعی است که در سطح جهان از آن استفاده می‌شود. این برنامه به‌قدری تاثیرگذار است که بیش از 630 میلیون کاربر فعال دارد. حال اگر شما تصمیم به بازاریابی صادراتی دارید و به دنبال راهی برای برندسازی و بازاریابی می‌گردید، باید از آموزش لینکدین استفاده کنید. البته پیش از استفاده، باید با استراتژی‌های بازاریابی صادراتی به کمک لینکدین آشنا شوید.

به فرایندی که در آن به ایجاد اتصالات و پیوندها، ایجاد روابط تجاری، افزایش اطلاعات درباره برند، اشتراک‌گذاری محتواهای مربوط به تجارت و هدایت ترافیک می‌پردازید، لینکدین گفته می‌شود. تاثیری که استفاده از LinkedIn به همراه دارد، به‌قدری است که امکان جدایی آن در زمینه‌های مربوط به بازاریابی وجود ندارد. شما می‌توانید از طریق این ابزار، تجزیه ‌و تحلیل‌های لازم را انجام دهید و به برند تجاری خود دسترسی پیدا کنید.

برگرفته از وب سایت آموزشی https://citynetacademy.net/

 

برچسب ها: بدون برچسب

ثبت دیدگاه

لطفا همه ی قسمت ها را تکمیل کنید.