1401023108262550025360974

افزایش جمعیت راه‌های مواصلاتی روستاهای پاکدشت را پرخطر کرد

گروه استان‌ها – نمایندگان مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی گفت: جاده‌های پرخطر پاکدشت همان جاده‌های بین روستایی گذشته بوده که با توجه به افزایش جمعیت باید ارتقا پیدا کند.

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از پاکدشت، فرهاد بشیری عصر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به ظرفیت‌های شهرستان اظهارداشت: پاکدشت در شرق استان تهران هم به لحاظ جمعیتی و ظرفیت‌های اقتصادی – اجتماعی حرف اول را در شرق استان تهران می‌زند.

وی افزود: پاکدشت باید خود را برای شکل گیری و ارتقای خود در ابعاد بزرگتر چون مرکز استان آماده کند و باید به این شایستگی و ارتقای ظرفیتی برسد.

نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی در ادامه به بزرگترین اشکال در کشور به نام قانون گریزی اشاره کرد و گفت: در کشور کمبود قانون نداریم و برای همه مباحث قانون وجود دارد اما در برخی نقاط کشور مشکل اجرایی دارد و اجرای قانون باعث ارائه خدمات خوب به مردم می‌شود.

بشیری به کمبود آب در پاکدشت برای اراضی کشاورزی اشاره کرد و در ادامه تصریح کرد: آب شوق اقتصادی را برای اراضی خشک کشاورزی تضعیف می‌کند و در این راستا جلسات متعددی در فرمانداری با حضور مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شده و از مسئولان میخواهم حقوق کشاورزان را در نظر بگیرند، اما آب به تنهایی نمی‌تواند رشد را ایجاد نماید بلکه آب و راه می‌تواند دست به دست هم باعث رشد و گسترش در حوزه‌های اقتصادی چون صنعت و گلخانه پاکدشت شود.

نبود آب 5 هزار هکتار از اراضی کشاورزی پاکدشت را خشک کردوزیر راه و شهرسازی: اعتبار طرح ملی کمربندی جنوبی پاکدشت تامین می‌شود/ تملک 10 کیلومتر از پروژهانشعاب غیرمجاز باغ ویلاها بلای جان آب آشامیدنی پاکدشت/ 30 پرونده تخلف به دادسرا ارجاع شد

وی در ادامه با اشاره به جاده‌های پرخطر شهرستان اضافه کرد: جاده‌های پرخطر امروز پاکدشت همان جاده‌های بین روستایی گذشته بوده که با توجه به افزایش جمعیت باید ارتقا پیدا کند، البته ادارات شهرستان نیز باید پتانسیل‌های خود را در راستای احقاق شعار سال ارتقا دهند و همت بیشتری برای اجرای موارد مدنظر رهبری داشته باشند.

انتهای پیام/

برچسب ها: بدون برچسب

ثبت دیدگاه

لطفا همه ی قسمت ها را تکمیل کنید.