8ej

بهترین شرکت اجاره خودرو را چگونه پیدا کنیم؟

چگونه بهترین شرکت اجاره خودرو را پیدا کنیم؟ اجاره ماشین در ایران امروزه بسیار رونق پیدا کرده است بعضی افراد به دلایل مختلفی روی به اجاره کردن ماشین آورده اند.

در همین راستا شرکت های اجاره خودرو متعددی نیز راه اندازی شده اند که همین مسئله موجب شده مشتریان دچار سردرگمی شوند که کدام شرکت را جهت اجاره خودرو انتخاب نمایند؟ برخی از شرکت هایی که بدون مجوز و به صورت غیر قانونی این کار را انجام می دهند معمولا خودروهای خود را با شرایط آسان ترو قیمت پایین تری اجاره می دهند که سبب می شود نظر مشتریان به آن ها جلب گردد و آن ها در انتخاب بهترین شرکت اجاره خودرو دچار تردید شوند.

متقاضیان اجاره خودرو باید توجه داشته باشند که شرکت ها رنت خودرو قانونی دارای سقف مشخصی تخفیف هستند و نمی توانند خودروهای خود را بر اساس تعرفه ها و قوانینی که دارند با قیمت پایین تری عرضه نمایند، علاوه بر آن مدارکی که از مشتریان می خواهند نیز معمولا یکسان است.

پس بنابراین اگر در هنگام مقایسه شرکت ها با شرکتی مواجه شدند که دارای اجاره های خیلی پایین تری بود بهتر است از انتخاب آن صرف نظر کنند، زیرا با اجاره خودرو از آن ها قطعا مشکلاتی برایشان به وجود می آید. اگر می خواهید با بهترین شرکت اجاره خودرو آشنا شوید پس تا پایان با ما همراه باشید.

مهم ترین دلایل اجاره خودرو

دلایلی که باعث می شود افراد به جای خرید ماشین آن ها را اجاره کننده به این صورت می باشد: پرداخت مالیات های زیاد در هنگام وارد کردن خودروهای خارجی و قیمت های زیادی که به همراه دارند.

افت قیمت خودرو بعد از خریدن آن به دلیل استهلاک، دیدن خسارت های زیاد در هنگام اتفاقات غیر منتظره باعث پایین آمدن قیمت خودرو می شود، تنوع در اجاره کردن خودروها، به استقبال مهمانان خاص رفتن با خودروهای لوکس، داشتن ماشینی مدرن و مناسب در شب عروسی، حضور در قرارداد های کاری مهم با ماشین های لوکس و … که همگی می تواند باعث روی آوردن مردم به کرایه ماشین های لوکس شود.

اگر مشغول به تجارت و دیگر شغل های مهم هستید و بخواهید هنگام جلسات و قرارهای مهم با خودرویی لوکس به محل قرار خود بروید و یا اینکه اگر بخواهید به مسافرت بروید و خودروی شما نیاز به تعمیرات داشته باشد می توانید یک خودرو را از شرکت های رنت خودرو اجاره بگیرید.

بهترین شرکت اجاره خودرو

چگونه بهترین شرکت اجاره خودرو را پیدا کنیم؟

اگر تصمیم به اجاره خودرو به هر دلیلی گرفته باشید قطعا یکی از سوالاتی که در ذهن شما به وجود می آید این است که از کجا خودرو اجاره کنم؟ آیا با این شرایط امکان اجاره خودرو ارزان وجود دارد؟

در پاسخ به این سوال باید گفت شرکت ها و وب سایت های مختلفی در زمینه اجاره خودرو راه اندازی شده اند و هر کدام سعی دارند با ارائه خدمات متنوع و با کیفیت نظر مشتریان بسیاری را به خود جلب نمایند.

آنچه که در انتخاب موسسه اجاره خودرو باید به آن توجه نمایید داشتن مجوز رسمی و دفتر شرکت است، زیرا شرکت های غیر قانونی معمولا دفتر و محل کار مشخصی ندارد. اگر بخواهیم در این زمینه بهترین شرکت اجاره خودرو را معرفی کنیم بی شک آن مجموعه مستر بلیط خواهید بود.

مستر بلیط وب سایتی نام آشنا است که فعالیت خود را در چندین سال پیش با هدف ارائه بهتر انواع بلیط سیستمی و چارتری، هواپیما، قطار و اتوبوس در جهت رفاه حال مسافران و خرید آسان آغاز نمود.

اما پس از مدتی که با استقبال بسیار خوب مسافران روبرو شد تصمیم گرفت که فعالیت خود را توسعه دهد و خدمات بیشتری را ارائه نماید. یکی از جدیدترین خدمات مستر بلیط اجاره انواع اتومبیل در داخل و خارج ایران می باشد و با این کار یکی دیگر از نیازهای مشتریان در زمینه سفر را برآورده نموده است.

بنابراین کاربران اگر تصمیم داشته باشند پس از رسیدن به مقصد مورد نظر خود با هواپیما یا قطار خودرو اجاره نمایند تا در مدت اقامت خود در آن شهر رفت و آمد راحت تری داشته باشند می توانند در هنگام رزرو بلیط از مستر بلیط برای اجاره خودرو نیز درخواست دهند.

مستر بلیط به منظور جلب رضایت مشتریان لوکس ترین و مدرن ترین خودروهای جهان را در لیست خودروهای اجاره ای خود قرار داده است و تنوع خودروهای آن بالا است به طوری که می توان در این لیست انواع خودروهای لوکس دو درب، شاسی بلند، کروک، ون و اتوبوس جهت سفرهای دسته جمعی، لیموزین، خودروهای معمولی ایرانی و … را مشاهده نمود و متناسب با نیارخود آن ها را انتخاب کرد.

نحوه اجاره خودرو از بهترین شرکت اجاره خودرو

اجاره خودرو از مستر بلیط نیز همانند سایر سایت ها دارای مراحلی است و این سایت برای مشتریان دائمی خود معمولا تخفیفات ویژه ای را در نظر می گیرد که می تواند در کاهش میزان هزینه های آن ها بسیار موثر باشد. برای اجاره خودرو از مستر بلیط کافی است مراحل زیر را طی کنید:

ابتدا به بخش خدمات اجاره خودرو در وب سایت مستر بلیط بروید سپس لیست خودروهای آن را و شرایط کلی اجاره خودرو را بررسی کنید.

نوع خودرو مورد نظر، تاریخ و محل دریافت و محل پس دادن خودرو و زمان آن را مشخص نمایید تا تمامی گزینه هایی که با شرایط شما متناسب است تحت عنوان یک لیست به شما معرفی گردد تا بتوانید در میان آن ها بهترین خودرو را انتخاب نمایید. اگر اینکار را انجام ندهید ممکن است در لیست خودروهای سایت خودرویی را انتخاب کرده باشید که برای زمان مورد نظر شما توسط کاربر دیگری رزرو شده باشد.

پس از انتخاب خودرو نوبت به خدمات اضافی است که می خواهید همراه با خودرو رزرو نمایید می رسد. به عنوان مثال می توانید بیمه اضافه، زنجیر چرخ، صندلی کودک و .. را نیز انتخاب کنید و با پرداخت مبلغ بیشتری از این خدمات نیز بهره مند شوید. البته تمامی خودروهای این شرکت دارای بیمه معمولی شامل بیمه بدنه و بیمه شخص ثالث هستند اما بهتر است به منظور جلوگیری از پرداخت هزینه سنگین ناشی از سانحه های احتمالی درخواست بیمه کامل بدهید.

بهترین شرکت اجاره خودرو

با طی نمودن این مراحل وارد صفحه رزرو و پرداخت خواهید شد و پس از پرداخت هزینه اجاره خودرو و مبالغی که به عنوان ضمانت از شما خواسته می شود خودرو برایتان رزرو می گردد و در قالب پیامک یا ایمیل رزرو شدن خودرو را به اطلاع شما می رسانند.

علاوه بر مراجعه به وب سایت مستر بلیط جهت اجاره خودرو می توانید اپلیکیشن آن را نیز بر روی گوشی های هوشمند خود نصب نمایید و به راحتی با وارد شدن به صفحه اصلی اپلیکیشن و انتخاب بخش اجاره خودرو، خودرو مورد نظرتان را رزرو کنید.

مدارک مورد نیاز برای اجاره خودرو از مستر بلیط

مستر بلیط به عنوان بهترین شرکت اجاره خودرو معتبر و رسمی در زمینه اجاره خودرو طبق قوانین عمل می کند و تمامی مدارکی را که سایر شرکت ها از مشتریان خود درخواست می کنند این وب سایت نیز همان مدارک را می خواهد. از جمله این مدارک می توان به موارد زیر اشاره نمود.

مدارک شناسایی معتبر.

گواهینامه که تا شش ماه آینده اعتبار داشته باشد.

چک یا پول نقد برابر با قیمت خودرو و یا سند ملکی یا جواز کسب به ارزش قیمت خودرو.

پرداخت مبلغی نقدی برای خسارات احتمالی و جریمه.

پاسپورت و بلیط رفت و برگشت برای اتباع خارجی.

البته این مدارک در صورتی نیاز است که شما بخواهید خودرو را بدون راننده اجاره نمایید، ولی اگر خودرو با راننده اجاره کنید به هیچکدام از این مدارک نیازی نیست و فقط کافی است که هزینه اجاره روزانه خودرو را بپردازید و تمامی مسئولیت های خودرو بر عهده راننده می باشد.

هزینه اجاره خودرو

هزینه اجاره خودرو در بهترین شرکت اجاره خودرو

با توجه به اینکه خودروهای مستر بلیط از تنوع بالایی برخوردار هستند رنج قیمت های آن ها هم متنوع می باشد. داخلی یا خارجی بودن خودرو، نوع و مدل ماشین، رنگ آن از عواملی هستند که تعیین کننده قیمت خودرو می باشند.

قطعا خودروهای لوکس و گران قیمت دارای هزینه اجاره بسیار بالایی هستند و برخی از آن ها به 20 میلیون تومان در روز می رسند. بنابراین اجاره آن ها برای بلند مدت و یا سفرهای چند روزه اصلا مناسب نمی باشد.

این خودروها معمولا برای مراسمات خاص مانند عروسی، استقبال از مقامات و … مناسب می باشند. بنابراین اگر می خواهید با اجاره خودرو در هزینه های خود صرفه جویی کنید بهتر است از خودروهایی که دارای قیمت اجاره ای مناسب تری هستند انتخاب نمایید. به طور کلی قیمت اجاره خودروهای مستر بلیط با توجه به نوع آن ها از 200 هزار تومان تا 20 میلیون تومان در روز می باشند.

خدمات اجاره خودرو در مستر بلیط

مستر بلیط خدمات متنوعی در زمینه سفر ارائه می دهد که یکی از جدیدترین آن ها خدمات اجاره خودرو می باشد که این روزها طرفداران بسیاری پیدا کرده است. از جمله این خدمات می توان به موارد زیر اشاره نمود.

اجاره خودرو با راننده

مستر بلیط خودروهای خود را به دو صورت همراه با راننده و بدون راننده اجاره می دهد. اجاره خودرو با راننده نوعی خدمات تشریفاتی محسوب می گردد و معمولا افرادی خودرو را همراه با راننده اجاره می کنند که می خواهند به استقبال مهمانی خاص برای عقد یک قرارداد مهم بروند و یا یک جلسه مهم دارند.

قطعا بهترین گزینه برای استقبال از چنین مهمانان و مقامات خارجی اجاره خودرو با راننده می باشد و یکی از تشریفاتی ترین خودروهایی که برای این منظور می توان انتخاب نمود خودرو لیموزین می باشد. البته گاهی اوقات زوجین نیز برای مراسم عروسی خود خودرو به همراه راننده اجاره می کنند.

اجاره خودرو با راننده

اجاره خودرو بدون راننده

اکثر افراد در جستجوی خودرو بدون راننده هستند به همین دلیل مستر بلیط خودروهای خود را فقط با راننده ارائه نمی دهد بلکه بدون راننده نیز ارائه دهنده خدمات می باشد. مستر بلیط در بسیاری از شهرهای ایران و برخی از کشورها از جمله دبی، ترکیه و .. خدمات اجاره خودرو بدون راننده را ارائه می دهد.

از این رو افراد می توانند در سفر به هر شهری به راحتی از خودروهای اجاره ای مستر بلیط استفاده نمایند. اجاره خودرو بدون راننده برای زمانی مناسب می باشد که بخواهید به همراه خانواده به مسافرتی چند روزه بروید و یا اینکه به جای خرید خودرو تصمیم بگیرید که خودرویی ارزان قیمت را برای یک یا چند ماه اجاره کنید.

خودروهای بدون راننده را می توان از چند روز تا کمتر از 365 روز رزرو نمود، در مواقعی که خودرو به صورت بلند مدت اجاره شود مستر بلیط تخفیفات ویژه ای را برای فرد اجاره کننده در نظر می گیرد و خودرو را به ازای هزینه اجاره روزانه کمتر در اختیار او قرار می دهد.

اجاره خودرو بدون راننده همچنین برای افرادی که آرزوی رانندگی با خودروهای لوکس و لاکچری را در سر دارند اما توان مالی کافی برای خرید آن را ندارند نیز می تواند انتخاب مناسبی باشد و روز به یاد ماندنی و هیجان انگیزی را برای آن ها رقم بزند.

اجاره ماشین عروس

در گذشته مردم اجاره خودرو را تنها به اجاره ماشین عروس محدود می دانستند و تصوری از اینکه بتوان خودروها را با اهداف دیگر اجاره نمود نداشتند. اما امروزه اجاره ماشین عروس تنها به یکی از خدمات شرکت های اجاره دهنده خودرو تبدیل شده است.

خودروهای لوکس و مدرن زیادی در لیست خودروهای اجاره ای مستر بلیط وجود دارد که از جمله آن ها می توان به انواع خودرو کروک، کوپه، دو درب، شاسی بلند و .. اشاره نمود.

زوجین جوان توجه داشته باشند که در خدمات اجاره ماشین عروس هزینه تزئیین و گل آرایی ماشین نیز بر عهده شرکت اجاره دهنده می باشند و دیگر نیاز نیست هزینه ای بابت گل آرایی خودرو بپردازند.

اجاره ون

اجاره ون

مستر بلیط به فکر افرادی که قصد دارند به صورت گروهی به مسافرت بروند نیز بوده و به همین منظور ون و اتوبوس نیز به لیست خودروهای اجاره ای خود افزوده است.

از این رو افرادی که می خواهند با دوستان و آشنایان خود به صورت دسته جمعی به مسافرت بروند می توانند خودرو ون را همراه با راننده یا بدون راننده از مستر بلیط اجاره نمایند و به این ترتیب میزان هزینه مسافرت خود را مدیریت نمایند.

علاوه بر این آژانس های گردشگری نیز به منظور برگزاری تورهای خود می توانند ون یا اتوبوس های مستر بلیط را با توجه به تعداد افرادی که برای تور ثبت نام کرده اند اجاره نمایند.

چرا مستر بلیط بهترین شرکت اجاره خودرو است؟

برای اجاره خودرو با شرکت های بسیاری روبرو هستید که باید بهترین شرکت را در میان آن ها انتخاب نمایید. اگر تا به حال از وب سایت مستر بلیط، بلیط سفر خود را تهیه کرده باشید قطعا خاطره خوبی از خرید راحت و مطمئنی که از این سایت انجام داده اید در ذهنتان ماندگار شده است، بنابراین شناخت خوبی از این سایت و کیفیت خدماتی که ارائه می دهد دارید و می توانید به آن اطمینان کنید.

از این رو می توان انتظار داشت که خدمات اجاره خودرو آن نیز از همان کیفیت برخوردار باشند. در نتیجه به جای اینکه یک شرکت جدید که هیچ شناخت کامل و تضمینی از آن ندارید انتخاب نمایید بهتر است مستر بلیط که بارها قبلا خرید بلیط را از آن انجام داده اید و اعتبار و سابقه آن به شما ثابت شده است را انتخاب کنید تا از خدمات اجاره خودرو بی نظیر آن بهره مند شوید.

مستر بلیط نیز در همین راستا به منظور جلب رضایت مشتریان و اعتماد آن ها به مجموعه لوکس ترین و ایمن ترین خودروهای ممکن را ارائه می دهد و تمامی آن ها را بیمه می کند. علاوه بر این پس از تحویل گرفتن خودرو از هر مشتری کاملا آن را از نظر فنی توسط کارشناسان متخصص مورد بررسی قرار می دهد تا خودرویی سالم بدون هیچگونه ایرادی در اختیار مشتریان قرار دهد.

بهترین شرکت اجاره خودرو

نکاتی درباره بهترین شرکت اجاره خودرو

هنگام کرایه نمودن یک ماشین همواره باید هزینه آن را هم مد نظر داشته باشید چرا که مدت زمان کرایه می تواند بر روی هزینه آن تاثیر داشته باشد. خودروهای لوکس، شاسی خودرو، ماشین های جمع و جور در همه شرکت های اجاره ماشین با راننده و ترانسفر فرودگاه قیمت های مختلفی را دارا می باشد.

برای یافتن مناسب ترین ماشین از لحاظ قیمت و کیفیت می توانید با جستجو در سایت های مختلف اجاره خودرو، ماشین مناسب بودجه خود را تهیه نمایید. اگر برای مسافرت خود برنامه ریزی داشته باشید می توانید با اطلاع پیدا کردن از تخفیفات فصلی که برای اجاره ماشین در سایت های مختلف در نظر گرفته شده است بهره مند شوید و برای کاهش هزینه های خود از این تخفیفات و شرایط به خوبی استفاده نمایید.

برای اطلاع پیدا کردن از این شرایط باید سایت های مختلف اجاره خودرو را جستجو نمایید. در هنگام اجاره نمودن خودرو باید از تمامی شرایط قرارداد و شرایط اجاره خودرو در شرکت های مختلف آگاهی کامل داشته باشید، بعضی از هزینه ها می تواند بعد از رزرو ماشین تغییر کند که این رزرو با قیمت قبلی برای اجاره ماشین میسر نمی باشد و باید با توجه به قیمت های بروز ماشین خود را تحویل بگیرید.

سایت های اجاره خودرو ممکن است در هنگام اجاره دادن ماشین هزینه ای اضافی در قبال بیمه ماشین از شما اخذ کنند. هنگامی که قصد دارید برای انجام کارهای خود یا گشت و گذار در یک شهر ماشینی را اجاره کنید.

بهتر است از نرخ مالیات بر اجاره ماشین بدون راننده اطلاع داشته باشید تا در هنگام پرداخت قبض نهایی با این شرکت ها دچار مشکل نشوید، لازم به ذکر است که بگوییم برخی از شرکت های اجاره دهنده خودرو هیچ گونه مالیاتی برای خودروهای اجاره ای خود در نظر نگرفته اند.

در هنگام اجاره خودرو ایرانی و خارجی باید این مسئله را در نظر داشته باشید که اکثر شرکت ها هنگام تحویل خودرو به مشتری اگر با تاخیر بیشتر از 30 دقیقه مواجه شوند هزینه اضافی را از شما دریافت خواهند کرد.

مهم ترین دلایل اجاره خودرو

اما باید بدانید که بعضی از شرکت ها اگر چند ساعت تاخیر را در هنگام تحویل خودرو داشته باشند هزینه یک روز کامل ماشین را از شما دریافت خواهند کرد که این مسئله در هنگام اجاره ماشین های ایرانی بیشتر رخ می دهد.

اگر قصد اجاره ماشین در فرودگاه های بین المللی را دارید باید قبل از انجام این کار لیست قیمت های داخل شهری و فرودگاه را با هم مقایسه نمایید. در هنگام تحویل ماشین به شرکت باید مقدار بنزین در خودرو را به همان اندازه که بوده است تنظیم کنید چرا که در هنگام تحویل اگر با کسری بنزین رو به رو شوید قیمت بیشتری را از شما دریافت خواهند نمود.

بعضی از شرکت ها کیلومتر مازاد نامحدود برای فرد اجاره کننده در نظر می گیرند، در بعضی از شرایط هم ممکن است مسافت طی شده بر اساس نوع وسیله نقلیه مختلف باشد. اگر هنگام اجاره خودرو نیاز به آپشن های اضافی دارید باید هنگام رزرو ماشین به لیست قیمت های تجهیزات اضافی سری بزنید و در صورت نیاز از این خدمات بهره ببرید.

برای جلوگیری از ترافیک های شدید و آلودگی هوا راهکاری های مفیدی ارائه می شود، طرح ترافیک برای خودرو از این قبیل کارها می باشد که می تواند از بروز ترافیک های سر سام آور جلوگیری کند اما این طرح فقط در شهر تهران اجرا می شود.

هر کسی که قصد داشته باشد در شهر تهران خودرویی را اجاره کند باید در سامانه ثبت طرح ترافیک ثبت نام کند تا بتواند در جاهایی که طرح ترافیک اجرا شده است تردد داشته باشد و خرید این طرح بر عهده فردی است که ماشین مورد نظر خود را اجاره کرده است.

اگر فردی که قصد اجاره خودرو را دارد خارجی باشد خود شرکت برای خرید طرح ترافیک دست به کار می شود، اگر ماشین با راننده را اجاره کنید تمامی هزینه های مربوط به طرح ترافیک بر عهده راننده می باشد.

نوشته بهترین شرکت اجاره خودرو را چگونه پیدا کنیم؟ اولین بار در مجله مِستر بلیط. پدیدار شد.

برچسب ها: بدون برچسب

ثبت دیدگاه

لطفا همه ی قسمت ها را تکمیل کنید.