1400082207302720624040334

تاخت‌وتاز سودجویان در ‌پردیس با کوه‌خواری و زمین‌خواری/ قطعه‌بندی زمین‌های مرغوب در مناطق بکر + فیلم

گروه استان‌ها – افراد فرصت‌طلب و سودجو با قطعه‌بندی زمین‌های مرغوب در مناطق بکر و خوش آب‌وهوای شهرستان پردیس به کوه‌خواری و زمین‌خواری روی آورده‌اند.

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از پردیس، با سفر اخیر رئیس‌جمهور به شهرستان پردیس و تأکید بر مقابله با زمین‌خواری، دستگاه قضایی برای شناسایی زمین‌خواران و برخورد قاطع و قانونی با افراد سودجو و فرصت‌طلب ورود پیدا کرد.

فریبرز عبدالمالکی رئیس دادگستری شهرستان پردیس در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: با ورود دستگاه قضا برای شناسایی افراد سودجو و فرصت‌طلب که از غفلت ادارات و ارگان‌های شهرستان پردیس در حوزه اراضی برای ساخت‌وسازهای غیرمجاز سوءاستفاده می‌کنند با قاطعیت برخورد و اجازه هیچ‌گونه فعالیتی نخواهیم داد.

وی افزود: بلاتکلیفی و غفلت برخی از ادارات شهرستان پردیس در تعیین فعالیت در اراضی ملی و منابع طبیعی مسیر زمین‌خواری را برای افراد فرصت‌طلب هموار کرده است.

رئیس دادگستری شهرستان پردیس در ادامه گفت: ادارات و ارگان‌های مرتبط در حوزه اراضی شهرستان پردیس باید سریعاً محدوده کاری خود را مشخص کنند تا عرصه اقدامات غیرقانونی برای متجاوزان بسته شود.

1900 هکتار از اراضی کشاورزی و باغی پردیس در کنترل شبکه مراقبت ‌قرار گرفترئیسی: به حساب زمین‌خواران در پردیس برسید/ دستور ویژه برای تکمیل واحدهای مسکن مهر پردیسدرخواست مردم از رییس جمهور؛ کارگروه رفع نواقص مسکن مهر پردیس تشکیل شد

عبدالمالکی یادآور شد: با مسئولان و مدیران در حوزه اراضی که دچار ترک فعل شده و در انجام وظایف خود به هر دلیلی کوتاهی می‌کنند بدون اغماض برخورد قضایی و قانونی خواهیم شد.

رئیس دادگستری شهرستان پردیس در پایان خاطرنشان کرد: در راستای استقرار و ادامه رسالت دستگاه قضا و در جهت حفظ حقوق بیت‌المال در امور اراضی ملی و منابع طبیعی با هر نوع دخل و تصرف برخورد و متخلفان به‌شدت مجازات قانونی خواهند شد.

انتهای پیام/ش

برچسب ها: بدون برچسب

ثبت دیدگاه

لطفا همه ی قسمت ها را تکمیل کنید.