1398043115063876717939944

سارق مسلح طلا فروشی در قرچک پس از 20 دقیقه دستگیر شد

فرمانده انتظامی شرق استان تهران از دستگیری سارق مسلح طلا فروشی در کمتر از ۲۰ دقیقه و پس از تعیقب و گریز خودرو سارق از قرچک تا تهران خبر داد.

– اخبار استانها –

سردار کیومرث عزیزی در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم در قرچک با اشاره به دستگیری سارق مسلح اظهار داشت: حدود ساعت 16 امروز فردی پس از پرتاب یک شی آتش‌زا به داخل مغازه طلا فروشی در یکی از خیابان‌های شهرستان قرچک و به‌دنبال آن تیراندازی به سمت ویترین مغازه قصد سرقت از طلافروشی را داشته که بلافاصله با حضور افسر پلیس مستقر در خیابان عرصه را برخود تنگ دیده و با برداشتن مقداری طلا از داخل ویترین اقدام به فرار با خودروی شخصی خود می‌کند.

وی افزود: با هوشیاری و سرعت عمل مأمور پلیس بلافاصله خودروی متهم تحت تعقیب قرار می‌گیرد.

رئیس پلیس شرق استان تهران در ادامه گفت: مأمور پلیس همزمان با تعقیب خودروی سارق مسلح طی اعلام به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 آخرین وضعیت و موقعیت خودرو متهم را که با حرکات جنون آمیز در حال فرار بود اعلام کرد و بلافاصله تیم‌های عملیاتی و پشتیبانی پلیس به موقعیت اعزام و با اجرای طرح مهار و سایر اقدامات پلیسی، همزمان طی هماهنگی با مراجع قضایی در تعیقب و گریز خودرو سارق و تیراندازی متقابل سرانجام باهمکاری پلس تهران بزرگ خودروی سارق در سه راه افسریه متوقف و سارق دستگیر می‌شود.

فرمانده انتظامی شرق تهران تصریح کرد: در بازدید از خودرو متهم مقادیری طلاجات شامل تعدادی النگو و انگشتر سرقتی و یک قبضه سلاح کلت کمری با 19 فشنگ جنگی کشف شد.

وی ادامه داد: در این رابطه متصدی طلا فروشی مجروح و به مراکز درمانی منتقل که برابر گزارش کادر درمان وضعیت عمومی وی مطلوب است.

عاملان قتل جوان 26 ساله در کمتر از 24 ساعت در بندرعباس دستگیر شدندتشریح جزئیات کشف 100 کیلوگرم مواد مخدر در زنجان/اعضای این باند دستگیر شدندمسببان برگزاری تجمع هنجارشکنانه در بلوار چمران شیراز دستگیر شدند

فرمانده انتظامی شرق استان تهران در پایان با تأکید بر برخورد شدید پلیس با مخلین نظم و امنیت عمومی خاطر نشان کرد: به کسانی که بخواهند از خطوط قرمز امنیت و آرامش مردم عبور کنند هشدار می دهیم پلیس اجازه جولان به قانون گریزان را نخواهد داد و با شدت با آنها برخورد خواهد کرد.

انتهای پیام/ی

برچسب ها: بدون برچسب

ثبت دیدگاه

لطفا همه ی قسمت ها را تکمیل کنید.