1398110800230581519511494

قاضی‌عسکر: شهرری نیازمند اماکن اقامتی برای زائران است

تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع) گفت: با تشویق سرمایه‌گذاران کشور به ایجاد اماکن اقامتی در اطراف آستان مقدس یکی از معضلات زائران عزیز برطرف و با ایجاد این اماکن به اقتصاد شهرستان ری هم کمک می‌شود.

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ریبه نقل از آستان حضرت عبدالعظیم حسنی (ع)، سید محمد ناظم رضوی شهردار منطقه 20 تهران با همراهی تعدادی از مدیران ارشد این منطقه، با حجت الاسلام و المسلمین قاضی عسکر تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) دیدار و گفت‌وگو کرد.

قاضی عسکر در این دیدار با بیان اینکه بعد از پیروزی انقلاب خدمات شایسته‌ای به ری شده، اما به آنچه انجام گرفته نباید قانع باشیم اظهار کرد: آیت الله محمدی ری شهری خدمات فراوانی به اسلام، تشیع و انقلاب اسلامی و همچنین منطقه ری داشت و امیدواریم با عنایات الهی بتوانیم ما نیز خدمتگزار شایسته‌ای برای این آستان مقدس و شهرری باشیم.

وی با اشاره به همکاری‌های این آستان و شهرداری گفت: از گذشته روابط و همکاری‌های شایسته‌ای میان آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع) و شهرداری وجود داشته و امید داریم این همکاری‌ها همچنان ادامه یافته و مشکلات موجود به زودی برطرف شود.

تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع) ایجاد محل اسکان مناسب برای زائرین آستان مقدس را امری ضروی دانست و افزود: با تشویق سرمایه‌گذاران کشور به ایجاد اماکن اقامتی در اطراف آستان مقدس یکی از معضلات زائران عزیز برطرف می‌شود، ضمن اینکه با ایجاد این اماکن به اقتصاد شهرستان ری هم کمک می‌شود.

قاضی‌عسکر با تأکید بر اهمیت طرح توسعه آستان مقدس بیان کرد: امر توسعه حرم نیازمند همکاری و هماهنگی همه دستگاه‌های شهرستان بوده و نباید فرصت‌ها را از دست داد.

سید محمد ناظم رضوی نیز در این دیدار با اشاره به اینکه شهرری به واسطه وجود حرم حضرت عبدالعظیم(ع) و امامزادگان مجاور در مناسبت‌های مختلف میزبان خیل عظیم زائران است گفت: ارائه امکانات رفاهی و خدماتی و مرتفع کردن نیازهای مسافران و زائران این حرم شریف ضروری است و در همین راستا اقدامات خوبی از جمله بهسازی معابر پیرامون حرم، اجرای طرح بازآفرینی محله نفرآباد و برنامه ریزی پروژه شاخص پارکینگ طبقاتی و مجموعه تجاری ضلع جنوب حرم انجام شده است.

تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم (ع): کارهای گذشته را با قوت و قدرت ادامه می‌دهمقاضی عسکر: انجام و تکمیل پروژه‌های فرهنگی و عمرانی در دستور کار آستان عبدالعظیم (ع) قرار گرفته است

شهردار منطقه 20 ضمن تشریح فعالیت های عمرانی، ترافیکی و خدماتی این منطقه و با بیان اینکه در سال های اخیر تلاش شده است تا اکثر طرح های شهری با اولویت بهینه سازی شرایط و امکانات برای شهروندان و زائران حرم حضرت عبدالعظیم(ع) اجرا شود افزود: مجموعه شهرداری این منطقه با همکاری و تعامل نهادها و سازمان های مرتبط در مناسبت های مختلف آئینی، ملی، مذهبی حضوری گسترده داشته است.

انتهای پیام/ن/ش

برچسب ها: بدون برچسب

ثبت دیدگاه

لطفا همه ی قسمت ها را تکمیل کنید.