1400112713190777424769414

2 هزار بسته معیشتی ویژه میلاد حضرت علی (ع) در جنوب تهران توزیع شد

گروه استان‌ها – مسئول حسینیه پیروان شهدای کربلا گفت: همزمان با گرامیداشت ولادت حضرت علی (ع) این حسینیه در اقدامی شایسته با تهیه بسته‌های معیشتی به یاری ۲ هزار خانواده‌ نیازمند شتافتند.

– اخبار استانها –

محمدرضا ابوالقاسمی در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم در ری، با اشاره به برگزاری مراسم میلاد با سعادت حضرت امیر المومنین (ع) توسط حسینیه پیروان شهدای کربلا در سطح شهرستان ری اظهار داشت: خیران به نیت حضرت علی (ع) به منظور کمک به معیشت نیازمندان اقدام به تهیه بسته‌های معیشتی کردند.

وی افزود: 2 هزار خانواده در جنوب تهران و شهرستان ری تحت پوشش حسینیه پیروان شهدای کربلا قرار دارند و در حال حاضر بسته‌های معیشتی همراه با گوشت و مرغ تازه تهیه شده تا در اختیار نیازمندان شناسایی شده قرار گیرد.

مسئول حسینیه پیروان شهدای کربلا در ادامه گفت: این بسته‌های حمایتی در روز میلاد حضرت علی (ع) برای 2 هزار خانوار از نیازمندان جنوب تهران و شهرستان ری تهیه شده که توزیع آن آغاز شده است.

5600 بسته معیشتی به ارزش 2.5 میلیارد تومان در استان بوشهر توزیع شدوزیر کار در پاسخ به تسنیم: همه بانک‌های اطلاعاتی خانوارها در اختیار ما نیست/ دهک‌بندی یارانه معیشتی 22بهمن محتاطانه انجام شدبسیج طلاب استان مرکزی 20هزار بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع کرد

ابوالقاسمی در پایان خاطرنشان کرد: در این اقدام نوع‌دوستانه علاوه بر حسینیه پیروان شهدای کربلا، خیران شهرستان ری، خیران استان تهران و قرارگاه جهادی سردار شهید حاج ابوالقاسمی مشارکت داشتند.

انتهای پیام/ح

برچسب ها: بدون برچسب

ثبت دیدگاه

لطفا همه ی قسمت ها را تکمیل کنید.