140011092305204624638844

211 برنامه ویژه عفاف و حجاب در استان تهران برگزار می‌شود

فرمانده سپاه سیدالشهدا (ع) استان تهران از برگزاری ۲۱۱ برنامه ویژه عفاف و حجاب در استان تهران با مشارکت مردم و شهروندان خبر داد.

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از پاکدشت، آئین تجمع مدافعان عفاف و حجاب عصر امروز با حضور سردار ذوالقدر و مسئولان شهرستانی در پردیس ابوریحان دانشگاه شهرستان پاکدشت برگزار شد.

سردار ذوالقدر فرمانده سپاه سیدالشهدا استان تهران با اشاره به وضعیت حساس جامعه با توجه به تحولات منطقه و جهان اظهار داشت: توجیه و توجه جامعه در برابر توطئه‌های دشمنان اسلام که تور فتنه را برای ناموس دین و کشور پهن کرده امروز بر دوش همه ماست.

وی افزود: نقش مادران از پدران در این هجمه دشمنان بسیار ستودنی و محکم‌ترین ستون در فروپاشی حیله‌های رنگین دشمنان جامعه است.

فرمانده سپاه سیدالشهدا (ع) استان تهران در ادامه گفت: دشمن در این عرصه که نفس‌های آخر خود را می‌کشد از هر سمت‌وسو و با هر حیله و نیرنگی دست به عملیات می‌زند و این هوشیاری من و شماست که بتوانیم از نوجوانان و جوانانمان دفاع کرده و در مقابل این دسیسه‌ها ایستادگی کنیم.

آیت‌الله‌علم‌الهدی: حجاب پرچم اسلام استتجمع بزرگ عفاف و حجاب " شکوه حیا" در شهر مقدس قم برگزار شدمدیران؛ مسئول اجرای قانون حجاب و عفاف در اداره‌های استان ایلام هستند

وی در ادامه تصریح کرد: 211 برنامه ویژه هفته عفاف و حجاب در استان تهران از ابتدای هفته در حال برگزاری است که 55 برنامه ویژه و به‌صورت اختصاصی در سطوح گسترده حضور مردم برگزار می‌شود.

ذوالقدر در پایان خاطر نشان کرد: امسال نسبت به سال‌های گذشته شرکت مردم در اجرای برنامه‌ها رشد داشته که این نشان از افزایش بصیرت و تدبیر مردم در دفاع از انقلاب شکوهمند اسلامی است.

گفتنی است در پایان این مراسم با حضور والدین شهیده روحانی راد شهید مدافع سلامت پاکدشت از کتاب خاطرات و زندگینامه ایشان که توسط سپاه پاکدشت تنظیم و به مرحله چاپ رسیده بود، رونمایی شد.

انتهای پیام/ی

برچسب ها: بدون برچسب

ثبت دیدگاه

لطفا همه ی قسمت ها را تکمیل کنید.