1398041612345494217821654

400 تن مرغ و برنج تنظیم بازاری در بهارستان توزیع شد

گروه استان‌ها – مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بهارستان از توزیع ۴۱۹ تن برنج و مرغ منجمد تنظیم بازاری در بهارستان خبر داد.

– اخبار استانها –

مهدی فرقی گفت و گو با خبرگزاری تسنیم در بهارستان، با اشاره به تأمین کالاهای اساسی شهرستان اظهار داشت: 200 تن مرغ منجمد جهت تنظیم بازار در نقاط مختلف بهارستان توزیع‌شده است.

وی با بیان اینکه توزیع مرغ منجمد دولتی در بهارستان ادامه دارد بیان داشت: 219 تن برنج هندی و تایلندی در فروشگاه‌های مجاز بهارستان با قیمت 24 هزار و 12500 تومان توزیع شد.

مدیر جهاد کشاورزی بهارستان در ادامه گفت: تأمین میوه شب عید در دستور کار قرار گرفته است و هیچ مشکلی برای میوه شب عید در بهارستان نخواهیم داشت.

فرقی با اشاره به اعلام قیمت برنج ایرانی از سوی معاونت توسعه و بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی بیان کرد: قیمت برنج‌های ایرانی طارم درجه یک و دو و شیرودی با قیمت 65، 60 و 45 هزار تومان اعلام شده است که مردم با گران‌فروشی برنج ایرانی تخلفات را به بازرسین اعلام کنند.

توزیع 1050 تن میوه تنظیم بازار شب عید از 20 اسفند در استان قزوین آغاز می‌شودکشف 6 تن مرغ تنظیم بازاری در شهرقدس/ از فروش خارج از شبکه جلوگیری شددولت برای تنظیم بازار برنج ایرانی در سال آینده وارد میدان شد

وی به همکاری خوب ستاد تنظیم بازار، دامپزشکی و صمت در بهارستان اشاره کرد و افزود: مصرف گوشت مرغ و برنج بیشترین مصرف را در بین کالاهای اساسی در بهارستان دارد.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بهارستان در پایان خاطرنشان کرد: بسیج اصناف و بازرسین صمت باید جهت پایش و رصد بازار در میدان حضور داشته باشند و جهاد کشاورزی بهارستان با دو نیرو نمی‌تواند موفق عمل کند.

انتهای پیام/ش

برچسب ها: بدون برچسب

ثبت دیدگاه

لطفا همه ی قسمت ها را تکمیل کنید.