1400111514383160024683674

اجرای طرح اعتلای فرهنگی در استان تهران کلید خورد

گروه استان‌ها- رئیس دفتر شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان تهران از اجرای طرح اعتلای فرهنگی در شهرستان‌های استان تهران خبر داد.

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بهارستان، حجت الاسلام والمسلمین مهدی دربانی در نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان بهارستان با اشاره به اجرای طرح اعتلای فرهنگی در شهرستان‌های استان تهران اظهار داشت: ائمه جمعه باید مسائل فرهنگی شهرها و شهرستان را به خوبی هدایت کنند.

وی به مشارکت دستگاه‌ها و نهادها در استخراج مسائل و مشکلات فرهنگی تأکید کرد و افزود: برنامه‌های فرهنگی باید عملیاتی و قابل اندازه‌گیری باشند و ائمه جمعه نباید برنامه انفرادی انجام دهند‌.

رئیس دفتر شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان تهران در ادامه گفت: برنامه‌های طرح اعتلای فرهنگی شهرستان بهارستان در کشور جزو شهرستان‌های موفق و برتر بود که نشان‌دهنده فعالیت خوب فرهنگی در بهارستان است.

دربانی با تأکید بر اجرای مصوبات فرهنگی و تعیین نقش اجرایی آن توسط نهادها ابراز داشت: قشر مذهبی و زحمتکش کارگر در بهارستان ظرفیت بسیار بالایی است تا برنامه‌های فرهنگی با مشارکت مردم برگزار شود.

وی با اشاره به تقسیم‌بندی استان تهران به 6 قرارگاه ائمه جمعه گفت: نقش فرهنگی در جهت توسعه و آگاهی جامعه بسیار حائز اهمیت است که مسئولین در جهت اعتلای فرهنگی جهادی عمل کنند.

افزایش تصاعدی تهاجم فرهنگی علیه جوانان؛ با دورانی دشوارتر از دهه شصت روبه‌رو هستیمضرورت تشکیل کارگروه ویژه ترمیم مساجد و بقاع متبرکه کاشان زیر نظر میراث فرهنگیاقدامات فرهنگی برای کاهش تقاضای مواد مخدر در دستور کار قرار گیرد

رئیس دفتر شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان تهران در پایان خاطرنشان کرد: قلب شورای فرهنگ عمومی بهارستان به محوریت ائمه جمعه به خوبی می‌تپد که توانسته است در کشور رتبه برتر کسب کند.

انتهای پیام/

برچسب ها: بدون برچسب

ثبت دیدگاه

لطفا همه ی قسمت ها را تکمیل کنید.