1401011422301017925079784

حاشیه دیدار تراکتور و مس رفسنجان| اعتراض پرشورها به داور و بازیکنان تراکتور/ تعویض عباس زاده و کیانی با تشویق هواداران

گروه استان‌ها – دیدار تیم‌های تراکتور و مس رفسنجان در حالی برگزار شد که هواداران تیم میزبان اعتراضاتی نسبت به داور و بازیکنان این تیم داشتند.

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، تیم‌های تراکتور و مس رفسنجان در چارچوب دیدارهای هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال کشور در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز به مصاف هم رفتند که این بازی با برتری یک بر صفر تراکتور به پایان رسید. حواشی نیمه دوم این بازی به شرح زیر است:
در آغاز نیمه دوم، میثم تیموری، بازیکن مازندرانی و سابق تراکتور که پیراهن مس رفسنجان را بر تن می‌کند با محمد عباس زاده، مهاجم مازندرانی تراکتور برخورد گرمی داشته و با هم خوش‌وبش کردند.
در حدود دقیقه 60 بازی یکی از هواداران تراکتور مصدوم و دچار حمله عصبی شده که با حضور عوامل اورژانس و آمبولانس‌های حاضر در ورزشگاه به وضعیت وی رسیدگی شد. دقایقی بعد یکی از آمبولانس‌ها محوطه زمین چمن را ترک کرد.
هواداران تراکتور در دقایقی از نیمه دوم نسبت به عملکرد داور بازی اعتراض کردند.
سامان نریمان جهان در یک موقعیت با چند دریبل و با جنگندگی روی دروازه مس رفسنجان خطرساز شد. حرکت این بازیکن تشویق هواداران را در پی داشت.
محمد عباس زاده، زننده گل تراکتور در این بازی در دقیقه 77 به دلیل مصدومیت تعویض شده و مورد تشویق هواداران این تیم قرار گرفت.
از دست دادن موقعیت‌های متوالی توسط بازیکنان تراکتور در نیمه اول و دوم اعتراض هواداران این تیم را در پی داشت.
هواداران تراکتور از حدود دقیقه 80 اقدام به ترک ورزشگاه کردند. برخی از آن‌ها نیز از راهروهای ورزشگاه در حال تماشای دقایق پایانی بازی بودند.
مهدی کیانی، کاپیتان تراکتور در دقیقه 84 تعویض شد. هواداران تراکتور با شعار "غیرتی‌ام، غیرتی‌ام، من مهدی کیانی‌ام" از این بازیکن حمایت کردند.
آمبولانسی که هوادار مصدوم را از محوطه زمین خارج کرده بود، در دقیقه 4+90 به ورزشگاه بازگشت.
هواداران تراکتور پس از پایان دیدار، بازیکنان این تیم را فراخوانده و شادی خود را با آن‌ها تقسیم کردند.

حسینی: ما ایرانی‌ها در شرایط سخت بهترین نتایج را کسب می‌کنیم/ بعد از قهرمانی تراکتورسازی در جام حذفی دلم شکستساعت بازی تراکتورسازی تبریز و پیکان تغییر کردلیگ‌برتر فوتبال| تساوی بدون گل تیم‌های شاهین بوشهر و تراکتورسازی تبریز

دیدار تیم‌های تراکتور و مس رفسنجان در نهایت با برتری یک بر صفر تراکتور به پایان رسید.
انتهای پیام/116

برچسب ها: بدون برچسب

ثبت دیدگاه

لطفا همه ی قسمت ها را تکمیل کنید.