1398023116172572017475354

حکم 13 میلیاردی برای قاچاق مواد پلی‌اتیلن در ری/ 62 هزار و 627 کیلوگرم مواد پلی‌اتیلن کشف شد

مدیرکل تعزیرات شهرستان‌های استان تهران از جریمه ۱۳ میلیارد ریالی برای قاچاق مواد پلی‌اتیلن خبر داد و گفت: ۶۲ هزار و ۶۲۷ کیلوگرم مواد پلی‌اتیلن از یک انبار کشف شد.

– اخبار استانها –

احمد جعفری نسب در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم در ری، با اشاره به کشف مقادیر قابل توجهی پلی‌اتیلن اظهار داشت: با گزارش اداره صمت شهرستان ری در زمینه کشف 62 هزار و 627 کیلوگرم مواد پلی‌اتیلن از یک انبار، پرونده این تخلف برای رسیدگی به شعبه پنجم تعزیرات حکومتی ارجاع شد.

وی افزود: شعبه رسیدگی کننده پس از بررسی و احراز تخلف، متهم را علاوه بر الزام به عرضه کالا در شبکه رسمی دولت به پرداخت 13 میلیارد ریال جزای نقدی محکوم کرد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی شهرستان‌های استان تهران در ادامه گفت:عزم تعزیرات شهرستان‌های استان تهران در مبارزه با کالای قاچاق و حمایت از تولید داخلی و هر گونه قانون شکنی جدی بوده و با متخلفان و قاچاقچیان برخورد قانونی و بدون اغماض صورت می گیرد.

کشف پرونده پولشویی‌ 6هزارمیلیارد تومانی در استان گلستان/ اموال متهمان توقیف شد400هزار لیتر گازوئیل قاچاق در خلیج‌ فارس کشف شدبیش از 2 تن مواد مخدر در عملیات مشترک پلیس فارس و البرز کشف شد

جعفری نسب با بیان اینکه بیشترین تعداد انبارهای استان تهران و حتی کشور در شهرستان ری قرار دارد خاطرنشان کرد: کار نظارت و پایش انبارهای این شهرستان کار سختی است که توسط گشت‌های مشترک اداره تعزیرات حکومتی، اداره صمت و اتاق اصناف انجام می‌شود.

انتهای پیام/

برچسب ها: بدون برچسب

ثبت دیدگاه

لطفا همه ی قسمت ها را تکمیل کنید.