139805071552093917991234

زمین‌لرزه 4.4 ریشتری تبریز‌‌ خسارت جانی و مالی نداشت‌

گروه استان‌ها ـ مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی گفت: زمین‌لرزه صبح امروز در تبریز، هیچ خسارت جانی و مالی نداشته است.

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز به نقل از روابط عمومی استاندری آذربایجان شرقی، محمدباقر هنربر در جلسه اضطراری ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران آذربایجان شرقی، اظهار داشت: ساعت 8 صبح امروز زمین‌لرزه‌ای به قدرت 4.4 درجه در مقیاس ریشتر حوالی باسمنج رخ داد و به دنبال آن سه پس‌لرزه به قدرت 3.5، 2.8 و 1.7 در همان منطقه روی داده است.

وی خاطرنشان کرد: بلافاصله پس از وقوع اولین زمین‌لرزه، تیم‌های ارزیابی شامل نیروی انتظامی، اورژانس، هلال احمر و شهرداری به محل‌های حادثه بویژه مناطق حاشیه‌نشین و بافت فرسوده تبریز اعزام شدند و به همه اعضای ستاد مدیریت بحران آماده‌باش کامل داده شد.

زمین لرزه 4.9 ریشتری آران و بیدگل را لرزاند/ اعزام 7 تیم ارزیاب به محل حادثهزمین لرزه 4.1 ریشتری سرگز هرمزگان خسارتی در پی نداشتزمین لرزه 4 ریشتری فین استان هرمزگان را لرزاند

هنربر با بیان اینکه مراکز درمانی نیز در آمادگی کامل به سر می‌برند، افزود: براساس ارزیابی اولیه تیم‌های اعزامی و تماس با فرماندار، بخشداران و دهیاران شهرستان تبریز، خوشبختانه تاکنون هیچ خسارت جانی و مالی گزارش نشده است.

وی اظهار داشت: تیم‌های ارزیابی تا هر زمان که لازم باشد در محل‌های مورد نظر حضور خواهند داشت و در صورت گزارش خسارات احتمالی به اطلاع مردم و شهروندان محترم خواهد رسید.

انتهای پیام/ش

برچسب ها: بدون برچسب

ثبت دیدگاه

لطفا همه ی قسمت ها را تکمیل کنید.