140012251308479924986314

ساغلام: بازیکنی که ارزش‌ها را حفظ نکند محکوم به ناپدید شدن از فوتبال است/ تراکتور بدون هوادار مثل غذای بدون نمک است

سرمربی تیم فوتبال تراکتور از نقش هواداران در پیروزی امشب تیمش مقابل مس رفسنجان غافل نشد.

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنگار خبرگزاری تسنیم از تبریز، ارطغرول ساغلام در نشست خبری بعد از دیدار تیمش مقابل مس رفسنجان اظهار داشت: امیدوارم ماه مبارک رمضان برای دنیای اسلام پرخیر و برکت باشد. نماز و دعا و روزه همه قبول باشد. از برکت این ماه مبارک خدا را شکر یکی از افرادی که سود برد، ما بودیم و خدا را شکر ماه مبارک رمضان با برکت برای ما شروع شد. باید از استاندار محترم تشکر کنم که شرایط را برای حضور طرفداران‌مان در ورزشگاه آماده کرد. این موضوع روی پیروزی ما تأثیرگذار بود. تشکر مخصوصی هم باید خدمت آقای زنوزی عرض کنم که قبل از بازی به باشگاه آمد و جلسه خوبی با بازیکنان‌مان برگزار شد و انگیزه‌ها را بالا برد.

وی اشاره کرد: بعد از مدت طولانی در ورزشگاه یادگار امام هواداران‌مان حضور داشتند و این خیلی مهم بود. اگر تیم تراکتور یک واقعیت مهم داشته باشد آن ورزشگاه یادگار امام و طرفداران پرشورش هستند. تراکتور بدون هوادار مثل غذای بدون نمک است. واقعاً دوست دارم یک تشکر مخصوص از هواداران داشته باشم که ظرفیت ورزشگاه را پر و به پیروزی تیم کمک کردند. شرایط تیم ما واضح است. از ابتدای فصل همه پیگیر شرایط هستید، تیم تراکتور را بهتر از من می‌شناسید و می‌دانید مشکلات زیادی داریم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور اضافه کرد: حل کردن این مشکلات در زمان کم کار ساده‌ای نیست، ولی می‌توانیم در این شرایط کار‌هایی انجام دهیم. یکی از اولویت‌های ما نظم بازی است. قبل از بازی به بازیکنان گفتیم که امروز برای پیروزی باید هرچه در توان دارند، در زمین پیاده کنند. باید حداکثر نظم را در بازی داشته باشیم. می‌دانستیم که حریف یکی از بهترین تیم‌های لیگ است. مس امروز هم خیلی خوب بازی کرد، ولی بچه‌های ما به نظم بازی پایبند بودند و خیلی تلاش کردند. این را باید اعتراف کنم که فوتبال خیلی زیبایی ارائه نکردیم، ولی سعی ما این است که هر روز مواردی را بهتر انجام دهیم.

وی تصریح کرد: واقعیتی وجود دارد که از لحاظ بسته شدن تیم، کار خیلی خوب صورت نگرفته است و مشکلاتی داریم، اما با دویدن بیشتر و پایبند بودن به نظم بازی می‌توانیم در این زمان پیش رو چنین بازی‌هایی را بیشتر رقم بزنیم و نتایج بهتری بگیریم. امروز بازیکنان ما شخصیت‌شان را نشان دادند. به خاطر این سعی و تلاش از آنها تشکر می‌کنم. بعد از مدت طولانی بردن برای ما حس خوشایندی به وجود آورد و وقتی این برد مقابل هواداران صورت گرفت شادی‌اش را بیشتر کرد. به این سه امتیاز خیلی احتیاج داشتیم. دوباره یک ماه بازی نخواهیم کرد و برای همین شش روز به بازیکنان استراحت دادیم. بعد از آن برای بازی با نفت مسجدسلیمان که برای ما حکم فینال را دارد، آماده می‌شویم.

لیگ برتر فوتبال| بازگشت پرشورها برای تراکتور خوش‌یمن بود/ تیمِ ساغلام بعد از 13 هفته برد

ساغلام درباره اینکه آیا کیفیت تیمی امروز تراکتور او را راضی کرده است، یادآور شد: تمرینات روز جمعه و روز گذشته را فقط به ضربات ایستگاهی اختصاص دادیم. دقیقاً یکی از کار‌هایی که انجام داده بودیم این بود که فضا را خالی کنیم و دیدید که عباس‌زاده موفق شد به گل برسد. این طبیعی است که اگر بازیکنان شما روی ضربه ایستگاهی قابلیت بالایی دارند روی این موضوع کار کنید.

سرمربی تراکتور درباره غیبت برخی از بازیکنان شاخص تیمش در بازی امروز خاطر نشان کرد: از لحاظ کیفیتی بازیکنانی بیرون بودند که می‌توانستند کیفیت تیم را بالا‌تر ببرند، اما ما همه بازیکنان‌مان را نیاز داریم و همه برای ما مهم هستند. امروز مسلمی‌پور و آقاجان‌پور خوب کار کردند و بازیکنان دیگر نیز خوب بودند. از رزاق‌پور نیز امروز در یک پست غیرتخصصی استفاده کردیم که عملکردی راضی‌کننده داشت.

وی درباره غیبت علی دشتی و اینکه وضعیت این بازیکن در تراکتور چه خواهد بود، ابراز داشت: این بازیکن تا آخر فصل با ما نخواهد بود. در این مقطع زمانی بازیکن از دست دادن برای ما راحت نیست، ولی در فوتبال اگر نتوانید برخی از ارزش‌ها را حفظ کنید، محکوم به ناپدید‌ شدن از فوتبال هستید. ما به‌عنوان تیم و باشگاه مجبور هستیم که این کار را انجام دهیم. یک بار او اشتباهی کرد و عذرخواهی کرد، ولی زمان زیادی نگذشته بود که اشتباهی بزرگ‌تر مرتکب شد و ما به‌عنوان جریمه او را از تیم کنار گذاشتیم.

انتهای پیام/

برچسب ها: بدون برچسب

ثبت دیدگاه

لطفا همه ی قسمت ها را تکمیل کنید.