4sn

شهر بازی مجتمع نگین شیراز

شهر بازی مجتمع نگین شیراز

شیراز یکی از پرطرفدار ترین شهرهای کشور برای گذراندن تعطیلات عید و یا سفرهای دسته جمعی است و به همین دلیل مکان های تفریحی زیادی مانند شهر بازی مجتمع نگین شیراز دارد. امروز در مجله مستر بلیط می خواهیم یکی از محبوب ترین این مکان ها را به شما معرفی کنیم.

درباره شهر بازی مجتمع نگین شیراز

همانطور که گفتیم شیراز مکان های تفریحی زیادی دارد که نه تنها توریست ها و مسافران، بلکه مورد علاقه خود مردم شهر نیز است. شهر بازی ها نیز همیشه در دسته بهترین اماکن برای گذراندن اوقات فراغت شان با خانواده و یا دوستان بوده اند.

تقریبا تمام مراکز خرید در شیراز، شهر بازی های مجزا نیز دارند که اکثرا در طبقه آخر ساختمان قرار دارند. مرکز خرید نگین که به تازگی افتتاح شده است نیز از این قائده مستثنی نیست و شهر بازی اش در همین مدت کم به یکی از محبوب ترین مکان ها تبدیل شده است.

اما چه چیزی موجب شده است که این شهر بازی تا این اندازه مورد استقبال جوانان قرار بگیرد؟ با مستر بلیط همراه باشید تا پاسخ این سوال را به خوبی دریافت کنید. شهر بازی مجتمع نگین از جلمه شهر بازی های قرار گرفته در مجتمع است که علاوه بر وسایل بازی برای کودکان، وسایل سرگرمی و تفریحی برای جوانان نیز دارد و به دلیل موقعیت قرار گیری خوبی که در شهر دارد، مقصد بسیاری از افراد برای تفریح است.

درباره شهر بازی مجتمع نگین شیراز

تاریخچه شهر بازی مجتمع نگین

مرکز خرید نگین مدت بسیار زیادی نیست که در شیراز به راه افتاده است، برای مثال در مقایسه با مراکز خریدی مانند ستاره فارس، کاملا نوپا است. اما در همین زمان کم، با داشتن معماری و طرح منحصر به فرد، تقریبا هم ردیف سایر مراکز شده است.

شهر بازی آن نیز تا مدتی پس از افتتاح فروشگاه، در حال ساخت بود اما با افتتاح شدنش، برتری اش را نسبت به سایر شهر بازی های قرار گرفته در شیراز، نشان داد.

نقشه و معرفی بخش های مختلف

مرکز خرید نگین، دارای ۳ طبقه تجاری است و شهر بازی در طبقه آخر آن وجود دارد. وقتی وارد مجتمع می شوید واحد های تجاری مختلفی را می بینید که اکثرا پوشاک های لوکس و مارک را در ویترین هایشان قرار داده اند.

برای رفتن به شهر بازی هم می توانید از پله برقی استفاده کنید و هم آسانسور. ورودی شهر بازی رایگان است اما برای استفاده از امکانات مختلفش باید هزینه ای را پرداخت کنید. برخی از امکاناتی که در این شهر بازی به چشم می خورد عبارتند از :

  • سالن بولینگ
  • سالن بیلیارد
  • وسایل سرگرمی برای کودکان مانند بازی های رایانه ای
  • ماشین برقی برای کودکان

هزینه هر قسمت از این شهر بازی متفاوت است اما اگر قصد استفاده از سالن بولینگ را دارید، به ازای هر یک ساعت بازی، باید مبلغ ۸۰ هزار تومان را بپردازید و لحظات خوشی را با دوستان و همراهان تان سپری کنید.

شرایط بازدید

شرایط بازدید از شهر بازی مجتمع نگین شیراز

این شهر بازی در طبقه آخر مجتمع قرار گرفته است بنابراین ابتدا باید به مجتمع بروید و سپس با استفاده از پله برقی و یا آسانسور به آنجا بروید. مجتمع نگین همه روزه، به جز روزهای تعطیل رسمی، از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۲ بامداد باز است.

اما شهر بازی آن از ساعت ۱۶ بعد از ظهر الی ۱۲ شب، شروع به کار می کند. بنابراین شما می توانید ابتدا کمی در مجتمع بگردید و از فروشگاه های مختلفش بازدید کنید تا هنگامی که شهر بازی شروع به کار کرد، از امکانات فوق العاده آن استفاده کنید.

آدرس و نحوه دسترسی

شهر بازی مجتمع نگین، در یکی از بهترین مناطق شیراز قرار گرفته است و تقریبا از تمام قسمت های شهر می توان به راحتی به آن دسترسی داشت. تمام کسانی که برای سفر به شیراز می آیند، حتما از مجتمع نگین و شهر بازی آن دیدن می کنند.

اگر شما هم قصد بازدید و تفریح از این مکان فوق العاده را دارید می توانید با خرید بلیط هواپیما شیراز به این شهر بیایید و سپس با استفاده از مترو و یا سایر وسایل نقلیه به این مجتمع بروید. اگر قصد دارید با ماشین شخصی به شیراز سفر کنید نیز نگران نباشید.

مجتمع نگین فارس، پارکینگ شخصی نیز دارد و شما می توانید با پرداخت مقدار کمی پول، با خیال راحت ماشین خود را در آن پارک کرده و به خرید یا تفریح تان برسید.

آدرس شهر بازی نگین: استان فارس، شهر شیراز، معالی آباد، بعد از میدان احسان، بلوار پرستار، خیابان فرشته، مجتمع تجاری و تفریحی نگین فارس.

نوشته شهر بازی مجتمع نگین شیراز اولین بار در مجله مِستر بلیط. پدیدار شد.

برچسب ها: بدون برچسب

ثبت دیدگاه

لطفا همه ی قسمت ها را تکمیل کنید.