1401020216471053125186584

فرمانده سپاه پیشوا: دشمن امروز نمی‌خواهد سپاه در کنار دولت باشد

گروه استان‌ها – فرمانده سپاه پیشوا گفت: دشمن امروز نمی‌خواهد سپاه در کنار دولت باشد زیرا هدف سپاه این است که در حل مشکلات و کمک به مردم در کنار دولت و ارگان‌های مختلف باشد ‌تا مشکلات مختلف را پشت سر بگذاریم.

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از پیشوا، سرهنگ غلامعلی درویش متولی ظهر امروز در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان به مناسبت سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: امروز دشمن توطئه‌های مختلفی جهت ضربه زدن به مردم، انقلاب و کشور مدنظر دارد که به جهت مقابله سپاه با آن نقشه‌های شوم، امروزه سپاه مورد هجمه دشمنان قرار دارد.

وی افزود: جان‌فشانی و برنامه‌ریزی‌های متعددی توسط پاسداران انقلاب اسلامی در هشت سال دفاع مقدس مقابل دشمنان وجود داشته است که اکنون نیز همواره ادامه خواهد داشت.

فرمانده سپاه شهرستان در ادامه گفت: پاسداران در برهه‌ها و حوادث مختلف در صحنه‌های متعدد حضورداشته‌اند و بهترین جایگاهی که پاسداران برای خود دیده‌اند اهدای خون خود است و همین باعث شده است تا در عرصه‌های مختلف حضور فعال داشته باشند.

متولی بیان کرد: امروز و بعد از گذشت سالیان متعدد از هشت سال دفاع مقدس، میزبان حضور پیکر پاک شهدا در مراسم‌ شب قدر هستیم که نشان می‌دهد شهدا نه‌تنها درگذشته با خون خود یاور مردم بوده‌اند بلکه امروز نیز این‌گونه باعث افزایش معنویت مراسم‌های شب قدر می‌شوند‌.

وی ادامه داد: سپاه همواره با مردم، برای مردم و در کنار مردم بوده است که بر رسالت خود نیز همواره استوار خواهد ماند.

فرمانده سپاه شهرستان پیشوا با برشمردن دستاوردهای سپاه در عرصه‌های مختلف گفت: سپاه در عرصه‌های مختلف علمی، پژوهشی، اقتصادی و نظامی همواره فعال بوده است و در برهه‌های مختلف نیز در مقابل توطئه و مشکلات مختلفی که دشمن برای کشور ایجاد کند به‌عنوان عاملی بازدارنده ایستادگی خواهد کرد.

درویش متولی گفت: هرجایی که احساس کنیم مسئله‌ای انقلاب و کشور را تهدید کند در آن عرصه حضور خواهیم داشت و فعالیت خواهیم کرد.

وی ادامه داد: از سیل و زلزله تا مسائل فرهنگی و هرجایی که احساس کنیم باید به کمک مردم بشتابیم، برای کمک به مردم و کشور حضور خواهیم داشت.

فرمانده سپاه شهرستان پیشوا گفت: اگر امروز استکبار و دشمنان را به زانو درآورده‌ایم‌ ابتدا برای اعتقادات ما و بعد به جهت توانایی و اقتدار نظامی است.

متولی گفت: دشمن امروز نمی‌خواهد سپاه در کنار دولت باشد زیرا هدف سپاه این است که در حل مشکلات و کمک به مردم در کنار دولت و ارگان‌های مختلف باشد ‌تا مشکلات مختلف را پشت سر بگذاریم.

امام جمعه قزوین: دشمنان اسلام از قدرت سپاه واهمه دارند / موشک‌های مقاومت به دیوارکشی صهیونیست‌ها اعتنا نمی‌کنندسپاه پاسداران در اوج قدرت و اقتدار قرار دارد"سپاه" الگوی موفق خدمت بی‌منت و مدیریت جهادی در عرصه‌های مختلف است

وی ادامه داد: همه هدف دشمن این است که بتواند ارگان‌های مختلف را از یکدیگر دور کند و انقلاب اسلامی را به‌نوعی به چالش بکشد.

فرمانده سپاه شهرستان پیشوا گفت: هدف امروز دشمن ایجاد شبهه افکنی است و جهاد تبیین در مقابل این‌ توطئه‌ها بسیار مؤثر است و همه باید کمک کنیم تا دستاوردها نمایان شود.

متولی در پایان خاطرنشان کرد: دشمن به روش‌های مختلفی تلاش می‌کند که به این انقلاب و کشور ضربه بزند اما با وحدت، برنامه‌ریزی و روش‌های مختلف می‌توانیم بنیه خود را تقویت و مقابل دشمنان ایستادگی کنیم.

انتهای پیام/ش

برچسب ها: بدون برچسب

ثبت دیدگاه

لطفا همه ی قسمت ها را تکمیل کنید.