1400100520403397024362014

فوت 4 کارگر در حوضچه فاضلاب ضایعات پلاستیک در روستای قمصر/ تنها مصدوم حادثه تحویل اورژانس شد

شهردار باقرشهر از فوت ۴ کارگر در حوضچه فاضلاب انبار دپو ضایعات پلاستیک در روستای قمصر به علت خفگی ناشی از تولید گاز توسط فضولات خبر داد.

– اخبار استانها –

محسن قضاتلو شهردار باقرشهر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ری، با اشاره به فاجعه در حوضچه فاضلاب ضایعات پلاستیک اظهار داشت: در پی تماس شهروندان در ساعت 18.40 روز گذشته با آتش‌نشانی باقرشهر نیروهای ایستگاه‌های شهید عبدالمحمد و شهیدان سفلایی به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: پس از بررسی‌های لازم مشخص می‌شود علت حادثه به گفته کارگران حاضر در محل گیرکردن پمپ موجود در حوضچه فاضلاب بوده که نفر اول وارد حوضچه شده و به علت بیرون نیامدن نفرات بعدی یکی بعد از دیگری وارد حوضچه می‌شوند و این حادثه تلخ رقم می‌خورد.

وقوع سیل در شهرستان "لردگان" یک فوتی بر جای گذاشتپیکر بی‌جان جوان مفقود سیلاب فشم کشف شد/ فوتی‌های شمیرانات به 2 نفر رسید‌سیل‌ اخیر 76 فوتی برجای گذاشت/ سیلاب 136 شهر و 1344 روستا را دربر گرفت/ ‌ارزیابی خسارت‌ها به نفع مردم خواهد بود

شهردار باقرشهر در ادامه گفت: این حادثه در حوضچه فاضلاب انبار دپو ضایعات پلاستیک در روستای قمصر انتهای خیابان سادات رخ داده است و فوتی‌ها که از اتباع کشور افغانستان هستند برای نجات و کمک به همدیگر یکی بعد از دیگری وارد حوضچه فضلاب شده و به علت تولید گاز توسط فضولات و عدم آگاهی از این موضوع دچار خفگی شده‌اند.

قضاتلو در پایان خاطرنشان کرد: آتش‌نشانان بعد از حضور در محل نسبت به خارج کردن اجساد اقدام کردند و تنها مصدوم حادثه را تحویل عوامل اورژانس دادند و اجساد 4 فوتی هم تحویل کلانتری شد.

انتهای پیام/ح

برچسب ها: بدون برچسب

ثبت دیدگاه

لطفا همه ی قسمت ها را تکمیل کنید.