3m

مجتمع رفاهی بین راهی مهتاب قم کجاست؟ معرفی + راه‌های ارتباطی

مجتمع رفاهی بین راهی مهتاب قم

مجتمع رفاهی بین راهی مهتاب قم کجاست؟ سفر کردن از جمله فعالیت های جذاب و پر طرفدار در جهان است، که تعداد زیادی از افراد روزانه با انواع مختلفی از وسایل به این فعالیت می پردازند. یکی از انواع سفر کردن سفرهای جاده ای به شمار می رود، که می توان آن را پر طرفدار ترین و بهترین نوع ها به حساب آورد. افراد بسیاری هستند در سراسر جهان که از این طریق به سفر می روند و در بین راه به فعالیت هایی نیز می پردازند.

این فعالیت ها شامل تفریحاتی می شود که در مجتمع های رفاهی بین راهی وجود دارد. این مجتمع ها انواع مختلفی از امکانات را در اختیار مسافرانی قرار می دهد که با اتوبوس و یا خودروهای شخصی به سفر می روند. استراحت کردن یکی از ارکان اساسی سفرهای است. در ادامه این بخش از مجله گردشگری مستر بلیط به توضیحات کاملی راجع به مجتمع رفاهی بین راهی مهتاب می پردازیم.

درباره مجتمع رفاهی بین راهی مهتاب قم

مجتمع مهتاب در 20 کیلومتری اتوبان قم به تهران با مساحت 30 هزار متر مربع قرار دارد. این مجتمع از انواع مختلفی امکانات بهره برده است که مطمئنن هنگام استفاده از آن لحظات خوشی برای شما رقم زده خواهد شد. این مجتمع خدمات خود را به صورت شبانه روزی در اختیار مسافران قرار می دهید. بنابراین در هر ساعتی از شبانه روز نیاز به استفاده از آن داشته باشید می توانید به آنجا مراجعه کنید.

امکانات رفاهی مجتمع بین راهی مهتاب

قاعده به وجود آمدن مجتمع های بین راهی، ایجاد امکاناتی در جاده ای است که به سختی می توانید امکاناتی پیدا کنید. بنابراین هر مجتمع بین راهی از بسیاری از امکانات مختلف تشکیل شده است که نیاز اصلی مسافران می باشد. مجتمع مهتاب نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد و از ویژگی های بسیاری برخوردار است. در ادامه هر یک از این امکانات را به اختصار توضیح می دهیم.

رستوران سنتی: چندین رستوران سنتی در این مکان قرار دارد که می توانید از هر کدام تمایل داشته باشید استفاده کنید. این رستوران ها دارای منویی معمول از غذاهای ایرانی می باشد. که شامل کباب کوبیده، جوجه کباب و بسیاری دیگر از غذاهای ایرانی می شوند.

مجتمع رفاهی بین راهی مهتاب قم

فست فود: اگر تمایل شما بیشتر به سمت فست فود است و یا زمان برای شما اهمیت بسیاری دارد می توانید از فست فودهای مختلف که در این مجتمع قرار گرفته اند استفاده کنید. چندین فست فود مختلف در این مجتمع واقع شده اند که هر کدام نوع مختلفی از این غذاها را تهیه می کنند و بر اساس ذائقه تان می توانید از آنها بهره مند شوید.

سرویس بهداشتی: استفاده از سرویس بهداشتی یکی از موضوعاتی است که در طول سفر شاید چندین بار به آن نیاز پیدا کنید که البته تمیز بود آن نیز از مسائلی است که بسیار حائز اهمیت است. نظافت این مکان، در این مجتع بسیار بالا است بنابراین از این لحاظ خیالتان می تواند راحت باشد.

حمام: در برخی مواقع اگر از راه دور به این مکان برسید ممکن است احتیاج به استفاده از حمام داشته باشید که می توانید در این مواقع می توانید از آن استفاده کنید.

فروشگاه فروش سوغاتی: همیشه رسیدن به قم با تصمیم به خرید سوهان همراه است که می توانید این کار را در این مکان نیز انجام دهید و از فروشگاه های فروش سوهان که در آینجا تعبیه شده است استفاده کنید.

مجتمع رفاهی بین راهی مهتاب قم

پمپ بنزین: پمپ بنزین را می توان اصلی ترین رکن مجتمع های بین راهی دانست. بسیاراند افرادی که تنها برای بنزین زدن به این منطقه می آیند و کمی استراحت می کنن سپس از آن خارج می شوند.

حلال احمر: در صورت بروز هر گونه مشکل برای خودتان و همراهانتان در سفر می توانید به این مرکز مراجعه کنید اگر احتیاج به کمک های بیشتر داشته باشید بیمار را به بیمارستان منتقل می کنند.

غرفه های تجاری: انواع مختلفی از غرفه های تجاری مانند فروشگاه لوازم آرایش، سوپر مارکت، اسباب بازی، فروشگاه خشکبار و … در این مکان ایجاد شده اند تا در جهت آسایش هر چه بیشتر مسافران کوشیده باشند.

از دیگر امکاناتی که در این مکان می توانید بیابید می توان به شعبه بانک ملت، فضای مخصوص بازی کودکان، تعمیرگاه انواع وسائل نقلیه، امداد خودرو و کافی شاپ اشاره کرد.

مجتمع رفاهی بین راهی مهتاب قم

مسیر دسترسی به مجتمع رفاهی بین راهی مهتاب قم

بعد از 21 کیلومتر که از قم رد شدید و به سمت تهران حرکت کردید می توانید به این مجتمع برسید و از امکانات آن استفاده نمائید. در صورتی که از تهران به سمت قم در حرکت باشید بعد از گذشت 98 کیلومتر به این منطقه می رسید البته این مجتمع در سمت چپ شما قرار دارد بنابراین برای دسترسی به آن نیاز است که به سمت دیگر بروید. برای این کار می توانید از زیر گذری که در آن ناحیه تعبیه شده است استفاده کنید.

راههای ارتباطی با مجتمع رفاهی بین راهی مهتاب قم

آدرس کیلومتر 21 جاده قم _ تهران (اتوبان خلیج فارس)
تلفن 02533372040

نوشته مجتمع رفاهی بین راهی مهتاب قم کجاست؟ معرفی + راه‌های ارتباطی اولین بار در مجله مِستر بلیط. پدیدار شد.

برچسب ها: بدون برچسب

ثبت دیدگاه

لطفا همه ی قسمت ها را تکمیل کنید.