1401011722173726825094784

نماینده ویژه رئیس جمهور با خانواده طلبه‌های حادثه مشهد مقدس دیدار کرد

گروه استان‌ها-رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست‌جمهوری به نمایندگی از رئیس‌ جمهور با خانواده شهید اصلانی روحانی شهید و همچنین خانواده حجج اسلام دارایی و پاکدامن مجروحین حمله تروریستی دیروز حرم مطهر رضوی دیدار کرد.

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، حجت‌الاسلام احمد صالحی در این دیدارها ضمن ابلاغ سلام رئیس‌جمهور به ایشان، اظهارداشت: عناصر بدخواه و تفرقه‌افکن همواره ارزشمندترین و عزیزترین اقشار را برای رسیدن به مقاصد شومشان هدف قرار می‌دهند. جریاناتی همچون حمله تروریستی تکفیری‌ها به مجلس و مرقد امام خمینی(ره) و جنایت اخیری که رخ داده بیانگر آن است که دشمنان، طلاب و روحانیون را به‌ دلیل رسالت ارزشمند دینی‌شان و لباس گرانقدرشان هدف قرار می‌دهند.

رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری با اشاره به تأثر فراوان آیت الله رئیسی و دستور ویژه ایشان به دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی پیرامون این حادثه، تاکید کرد: در برابر جبهه وسیع کینه‌توزانه دشمن، به غیر از عزم راسخ و خطرپذیری و آمادگی برای حوادث راه دیگری نیست.

وی به فضیلت همزمانی شهادت حجت‌الاسلام اصلانی با ماه رمضان و محل شهادت وی در حرم مطهر رضوی اشاره کرده و گفت: همچنانکه مقام معظم رهبری فرمودند خانواده‌ شهیدان و ایثارگران از نظر تأثیر و ارزش رفتار و حرکت، فقط با خود شهدا قابل مقایسه هستند؛ با هیچ قشر دیگری در انقلاب، این مجموعه قابل مقایسه نیستند. شهید اصلانی از این موهبت برخوردار شد که با زبان روزه بعد از زیارت حرم امام رضا(ع) یعنی در بافضیلت‌ترین ماه ها و مقدس‌ترین مکان ها به فیض شهادت رسید.

رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری در تحلیل این حمله تروریستی به روحانیون جهادی و خدمتگزار مشهد، افزود: با پیروزی‌های سال‌های اخیر جبهه مقاومت در برابر جریان استکبار، دشمنان جبهه مقاومت و وحدت مسلمانان، بافضیلت‌ترین ماه و شریف‌ترین مکان را برای پیشبرد توطئه‌شان علیه مسلمانان انتخاب کردند و در حالی که خادمان مردم با زبان روزه در مسیر جلسه برای برنامه‌ریزی به‌منظور خدمت بیشتر به مردم بودند، نقشه پلیدشان را به اجرا درآوردند. در عین حال اما همچنانکه آن ها در طول بیش از چهار دهه اخیر به مقاصد شوم خودشان نرسیدند این‌بار نیز در برابر صفوف به‌هم پیوسته مسلمانان کاری از پیش نخواهند برد.

حجت الاسلام صالحی از همسر شهید اصلانی به جهت همراهی شهید در گره‌گشایی از مشکلات مردمی و خدمت‌رسانی به اقشار محروم در قالب فعالیت جهادی در کنار تربیت فرزندان ارزشی و با روحیه انقلابی تقدیر کرد.

واکنش علمای اهل سنت استان گلستان به حادثه مشهد مقدس/حرم مطهر رضوی محور وحدت و همدلی مذاهب اسلامی استآغاز طرح سوم عملیاتی غرب؛ حمله در حرم رضوی و تلاش برای ایجاد نزاع میان ایران و افغانستانواکنش علمای اهل سنت هرمزگان به حادثه تلخ حرم رضوی/ حرکت‌های سخفیف به وحدت شیعه و سنی خدشه وارد نمی‌کند

رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری در دیدار با دو طلبه مجروح این حمله تروریستی و خانواده‌هایشان خاطر نشان کرد: این عزیزان پیش و بیش از دغدغه‌های خودشان به دغدغه‌های مردم پرداخته و پیگیر حل مشکلات مردم از سوی رئیس‌جمهور بودند.

انتهای پیام/ی

برچسب ها: بدون برچسب

ثبت دیدگاه

لطفا همه ی قسمت ها را تکمیل کنید.