1399090912525840021712374

پرونده برخی مسئولان شهریار در حال رسیدگی است

گروه استان‌ها- رئیس دادگستری شهرستان شهریار گفت: پرونده برخی مسئولان شهریار در حال رسیدگی است و برخی ادعاهای متهمان در پرونده‌ها در زمینه مرسوم بودن برخی کردارهای ناروا و ناشایست در کشور است لذا باید دریافتی‌ها و هدایا به حساب شهرداری واریز شود.

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهریار، رضا کمیلی مقدم صبح امروز در جلسه شورای اداری شهرستان شهریار با بیان اینکه ارزشمتدترین منابع جمهوری اسلامی نیروی انسانی در کشور است اظهار داشت: بزرگترین مسئله در کشور اعتماد مردم‌ به نظام جمهوری اسلامی است که برای این اعتماد تمام مسئولان باید از ظرفیت‌ها برای خدمت به مردم استفاده کنند.

وی اعتماد در تعاملات اجتماعی را از اهمیت بسیار بالایی در جامعه برشمرد و افزود: ارتباط بین مسئولان و مردم را اعتماد می‌سازد و تمکین به قانون توسط مردم عینیت بخشیدن به اعتماد آنها است.

رئیس دادگستری شهرستان شهریار تصریح کرد: همدلی، همراهی و اعتماد می‌تواند بحران‌های مختلف را در کشور پشت سرگذاشته و از آسیب‌های جدی عبور کرد و اعتماد عمومی برای مسئولان باید از اهمیت بالایی برخوردار باشد.

کمیلی مقدم در ادامه گفت: عدم عمل به وعده‌های داده شده، عدم صداقت در گفتار با مردم و بروز فساد و بی‌حرمت شدن قانون از عوامل بی‌اعتمادی مردم در ساختار حاکمیتی در کشورها است که در شوراهای شهر این موارد مشهود است‌.

وی تأکید کرد: نباید با بی‌صداقتی در گفتار، رفتار و فساد در جامعه باعث از بین رفتن اعتماد عمومی شد و مسئولان باید در این حوزه بیشتر مراقب عملکرد خود باشند.

رئیس دادگستری شهرستان شهریار با بیان اینکه پرونده برخی مسئولان شهریار در شعبه یک کیفری در حال رسیدگی است گفت: برخی ادعاهای متهمان در پرونده‌ها اشاره به مرسوم بودن برخی کردارهای ناروا و ناشایست در کشور است‌.

کمیلی مقدم با اشاره به اینکه شورای شهر شأن و جایگاه دارد ابراز داشت: نباید دریافتی‌ها و هدایا که در بند 10 ماده 55 قانون شهرداری‌ها آمده است به جیب شخص برود همه دریافتی متعلق به بیت‌المال است و باید به حساب شهرداری واریز شود.

وی به برخورد قاطع با برخی مسئولان و افراد نادر در خیانت به مردم تصریح کرد: باید از خدمات مسئولان کاربلد و صادق در مقابل افرادی که به بیت المال دست درازی می‌کنند صیانت شود.

رئیس دادگستری شهرستان شهریار با بیان اینکه رهبر انقلاب به اعتماد عمومی مردم در جامعه تأکید دارند گفت: یکی شدن حرف و عمل مسئولان با مردم بهترین راهکار مقام معظم رهبری برای اعتماد عمومی در کشور است.

کمیلی مقدم به ورود سازمان‌های اجتماعی برای بیان حقایق روشن در جامعه بیان کرد: نفاق، اتهام زنی‌ها و دروغ حق الناس است که در فضای بی‌اعتمادی به وجود می‌آید که باید از سرمایه‌های انسانی نظام مقدس جمهوری اسلامی صیانت شود.

مسئول دفتر شهردار شهریار: درخشان‌نسب گفت سکه و دلار را به اسم "هبه" بگیرمبازداشت رئیس سابق شورای شهر باغستان شهریار به اتهام اختلاس و ارتشاء6 اوباش زمین‌خوار در شهریار دستگیر شدند

رئیس دادگستری شهرستان شهریار در پایان خاطرنشان کرد: توقیف اموال در بحث واحدهای تولیدی و کارگاهی توسط بانک‌ها در شهرستان شهریار اتفاق نمی‌افتد و دستگاه قضایی از تولید حمایت و پشتیبانی همه‌جانبه می‌کند‌.

انتهای پیام /ح

برچسب ها: بدون برچسب

ثبت دیدگاه

لطفا همه ی قسمت ها را تکمیل کنید.