139308031508453033920274

کشف 200 کیلوگرم‌ هرویین در دماوند / 5 سوداگر مرگ دستگیر شدند

گروه استان‌ها- فرمانده انتظامی شهرستان دماوند از کشف ۲۰۰ کیلو مواد مخدر هرویین از سوداگران مرگ در حال انتقال از شهرهای جنوب شرقی کشور به تهران خبر داد.

– اخبار استانها –

سرهنگ‌ حسین فاضلی در گفت و گو با خبرگزاری تسنیم در دماوند، با اشاره به تلاش نیروی انتظامی در ریشه‌کنی مواد مخدر اظهار داشت: عوامل نیروی انتظامی با کنترل محور مواصلاتی تهران شمال موافق به کشف مقادیر زیادی مواد مخدر شدند.

وی با اشاره به کشف 200 کیلوگرم مواد مخدر از نوع هروئین در دماوند بیان کرد: دو سرنشین خودرو سمند با مشاهده مأمورین پلیس اقدام به فرار به می‌کنند که این دو نفر توسط تیم عملیاتی پلیس در شهرستان فیروزکوه دستگیر می شوند.

فرمانده انتظامی شهرستان دماوند در ادامه گفت: سه متهم دیگر در ارتباط با قاچاق مواد مخدر در دماوند توسط پلیس دستگیر شدند که مجموع دستگیری‌ها به پنج نفر افزایش یافت.

سال گذشته 50 تن مواد مخدر توسط پلیس استان اصفهان کشف و ضبط شد انهدام باند بزرگ مواد مخدر در کنگان استان بوشهر/ 1400 کیلوگرم مواد مخدر کشف شد کشف مواد مخدر از معده قاچاقچیان در نطنز

فاضلی تصریح کرد: مواد مخدر هروئین از شهرهای جنوب شرقی کشور به تهران در حال انتقال بود که با هوشیاری نیروی انتظامی این مواد کشف و از توزیع در جامعه جلوگیری بعه عمل آمد.

فرمانده انتظامی دماوند در پایان خاطرنشان کرد: مردم در صورت اطلاع از خرید و فروش مواد مخدر پلیس را از طریق سامانه 110 در جریان بگدارند تا سوداگران مرگ نتوانند در جامعه جولان دهند و به طور قطع جامعه بدون مواد مخدر زندگی و آرامش مردم را به دنبال خواهد داشت.

انتهای پیام/ن

برچسب ها: بدون برچسب

ثبت دیدگاه

لطفا همه ی قسمت ها را تکمیل کنید.