1398043115063876717939944

کلاهبرداری میلیاردی از طریق سایت دیوار/ زندانی با سابقه در زمان مرخصی 5 میلیارد کلاهبرداری کرد

گروه استانها- فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری زندانی در زمان مرخصی به بهانه فروش علوفه از طریق سایت دیوار بیش از ۵ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود خبر داد.

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ری، سرهنگ دوستعلی جلیلیان با اشاره به دستگیری کلاهبردار میلیاردی در ری اظهار داشت: به دنبال تشکیل پرونده‌ای در پلیس فتا فرماندهی انتظامی شهرستان ری تحت عنوان کلاهبرداری از طریق سایت دیوار و به بهانه فروش علوفه که از مالباخته 90 میلیون ریال کلاهبرداری صورت گرفته بود، شناسایی و دستگیری متهم در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: مالباخته به حساب فروشنده مبلغ مورد نظر را واریز کرده اما شخص مذکور پس از دریافت پول تلفن خود را از دسترس خارج کرده است.

فرمانده انتظامی شهرستان ری در ادامه گفت: با اقدامات اطلاعاتی و استفاده از تجهیزات خاص پلیسی در کمتر از 20 روز کلاهبردار حرفه‌ای در حالی که هیچ رد و نشانی از خود به‌جا نگذاشته بود در زندان شناسایی و برای بررسی‌های تخصصی به پلیس فتا شهرستان ری منتقل شد.

جلیلیان در زمینه شگرد متهم ابراز داشت: متهم دستگیر شده که دارای سوابق متعدد سرقت و کلاهبرداری بوده در زمان مرخصی از زندان با شناسایی افراد کم توان کارت‌های عابر بانک و سیم کارت‌های آنها را به مبلغ ناچیز خریداری می‌کرد تا در کلاهبرداری‌هایی که انجام می‌دهد هیچ ردی از خود به‌جا نگذارد.

3 سوداگر مرگ با عملیات یگان‌های تکاوری انتظامی در سیستان و بلوچستان دستگیر شدندوقوع قتل با سلاح گرم در بویراحمد/ 3 مظنون به قتل دستگیر شدند

فرمانده انتظام شهرستان ری با اشاره به اینکه در بررسی‌های تخصصی انجام شده مشخص شد، متهم بیش از 5 میلیارد ریال از تعداد زیادی مالباخته در شهرستان‌های مختلف کلاهبرداری کرده است، گفت: پس از اخذ شکایت از مالباختگان و پایان تحقیقات متهم تحویل مرجع قضائی شد.

انتهای پیام/ح

برچسب ها: بدون برچسب

ثبت دیدگاه

لطفا همه ی قسمت ها را تکمیل کنید.