139306151249596703572044

25هزار لیتر روغن خودروی احتکاری در ری کشف شد

گروه استان‌ها ـ فرمانده انتظامی شهرستان ری از کشف انباری که ۲۵هزار لیتر روغن را احتکار کرده بودند و با پاک‌کردن قیمت درج‌شده آن‌ها را به‌قیمت بالاتری به فروش می‌رساندند خبر داد.

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ری، سرهنگ دوستعلی جلیلیان در جمع خبرنگاران با تأکید بر برخورد پلیس امنیت اقتصادی شهرستان ری با محتکران و متقلبان اظهار داشت: تیم عملیاتی پلیس امنیت اقتصادی جنوب تهران با رصد اطلاعاتی و اقدامات تخصصی موفق به شناسایی محل احتکار مقادیر زیادی روغن خودرو در محدوده خیابان شهید رجایی شدند.

وی افزود: مأموران با حضور در انبار مذکور 25 هزار لیتر روغن کشف کردند که قیمت درج‌شده آن‌ها پاک شده بود و ظاهراً سودجویان در تلاش بودند آن‌ها را با قیمت بالاتری در بازار به فروش برسانند.

فرمانده انتظامی شهرستان ری در ادامه گفت: بر اساس اعلام کارشناسان ارزش ریالی روغن‌های کشف‌شده، 10 میلیارد ریال برآورد شده است که پرونده در این زمینه تشکیل و پس از پایان تحقیقات تحویل مرجع قضایی شد.

انبار احتکار قند در شهرستان کرمانشاه کشف شدانبار احتکار لوازم‌خانگی در رباط‌کریم پلمب شدکشف 69میلیارد تومان کالای قاچاق و احتکارشده در 24ساعت گذشته جلیلیان در پایان خاطرنشان کرد: دستگیری این سودجویان نقش بسزایی در کاهش جرایم سرقت شهرستان داشته است.

انتهای پیام/ح+

برچسب ها: بدون برچسب

ثبت دیدگاه

لطفا همه ی قسمت ها را تکمیل کنید.