14000725152359678238423210

250 هزار مترمربع از اراضی کشاورزی روستاهای ری رفع تصرف شد

فرمانده انتظامی شهرستان ری از آزادسازی ۲۵۰ هزار مترمربع از اراضی کشاورزی روستاهای این شهرستان خبر داد.

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ری، سرهنگ دوستعلی جلیلیان عصر امروز با اشاره به رفت تصرف اراضی اظهار داشت: حفظ و حراست از بافت‌های کشاورزی از اولویت‌های اصلی مجموعه انتظامی است و مبارزه با زمین‌خواران و سودجویان به صورت مستمر در دستور کار پلیس قرار دارد.

وی به دریافت خبر تصرف اراضی کشاورزی و زراعی توسط تعدادی افراد سودجو در روستاهای محدوده "قلعه نو" و آغاز تحقیقات پلیسی در این زمینه اشاره کرد و افزود: مأموران انتظامی ضمن هماهنگی با مراجع قضایی و کارشناسان اداره جهاد کشاورزی برای بررسی موضوع به محل مورد نظر اعزام شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان ری در ادامه گفت: در بازدید از این زمین‌ها مشخص شد، افرادی سودجو 250 هزار متر مترمربع از اراضی کشاورزی را به تصرف خود درآورده و به صورت غیرقانونی به وسیله سیم‌خاردار و دیوارکشی محصور کرده‌اند.

اختصاصی| آزادسازی سواحل گیلان به پایان رسید‌/ عقب‌نشینی کامل دستگاه‌های دولتی از حریم سواحل110 هکتار از اراضی ساوجبلاغ آزادسازی شد45 هکتار از اراضی‌ کشاورزی و دو هکتار از حریم رودخانه "فشند" ساوجبلاغ آزادسازی شد

وی تصریح کرد: کارشناسان ارزش اراضی تصرف شده را 3 هزار و 500 میلیارد ریال برآورد کرده‌اند.

جلیلیان با اشاره به اینکه در این رابطه 8 متهم دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند خاطرنشان کرد: مأموران با هماهنگی‌های قضایی زمین‌های کشاورزی را رفع تصرف کرده و در اختیار نماینده اداره مربوط قرار دادند.

انتهای پیام/ح

برچسب ها: بدون برچسب

ثبت دیدگاه

لطفا همه ی قسمت ها را تکمیل کنید.