1397052213315364915016224

272 هزار قلم داروی تاریخ مصرف گذشته در قرچک توقیف شد

فرمانده انتظامی شرق استان تهران از کشف یک انبار حاوی ۲۷۲ هزار قلم انواع داروی تاریخ مصرف گذشته به ارزش ۱۵ میلیارد ریال خبر داد.

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قرچک، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار کیومرث عزیزی با اشاره به کشف داروی تاریخ گذشته در قرچک اظهار داشت: در پی دریافت اخبار و اطلاعاتی مبنی بر دپوی انواع داروهای تاریخ مصرف گذشته در یک انبار در شهرستان قرچک بررسی موضوع در دستور کار ماموران کلانتری 11 این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با انجام تحقیقات اولیه و هماهنگی قضائی و بازدید از انبار مورد نظر، موفق به کشف 272 هزار قلم انواع داروی تاریخ مصرف گذشته شده و صاحب انبار را دستگیر کردند.

امحا 45 تن انواع موادمخدر غیر دارویی به دستور وحیدی در سیستان و بلوچستانتولید مکمل با استاندارهای دارویی در سایت جدید عبیدیسهم قفسه‌های دارویی از فرآورده‌های طبیعی 14درصد است/ صادرات 15میلیون‌دلاری فرآورده‌های طبیعی و مکمل

فرمانده انتظامی شرق استان تهران با بیان اینکه ارزش اقلام مکشوفه برابر نظر کارشناسان 15 میلیارد ریال برآورد شده است، تصریح کرد: متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی تحویل داده شد.

سردار عزیزی در پایان خاطرنشان کرد: سلامت مردم و جامعه خط قرمز پلیس بوده و با سودجویان و قانون شکنان برابر قانون برخورد خواهد شد.

انتهای پیام/ن

برچسب ها: بدون برچسب

ثبت دیدگاه

لطفا همه ی قسمت ها را تکمیل کنید.