140102011312342025180504

2800 کیلوگرم مواد مخدر در پاکدشت کشف شد

فرمانده نیروی انتظامی پاکدشت از کشف ۲۸۰۰ کیلو مواد مخدر و دستگیری ۸۳۴ نفر در این زمینه در راستای مبارزه با تولیدکنندگان مواد مخدر در پاکدشت در یک سال گذشته خبر داد.

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از پاکدشت ، سرهنگ نجم‌الدین مرادی ظهر امروز در سخنرانی پیش از خطبه‌های نمازجمعه ضمن تبریک هفته قوه قضائیه و تسلیت فرا رسیدن سالگرد شهادت آیت الله بهشتی با اشاره به تأثیرات منفی مواد مخدر در مختل کردن ساماندهی یک جامعه سالم اظهار داشت: تأثیرات مواد مخدر باعث افزایش بروز درگیری، بی‌خانمانی، سردرگمی و قتل می‌شود.

وی افزود: در بین کشورهای دنیا، جمهوری اسلامی ایران طلایه‌دار مبارزه مواد مخدر است و دشمنان به این واسطه برای از بین‌ بردن این مبارزه در جهان با برنامه ساماندهی شده اقدام به سازماندهی تیم‌های تولید و توزیع و پخش مواد مخدر در کشور عزیزمان می‌‌کنند.

فرمانده نیروی انتظامی پاکدشت در ادامه گفت: در این راستا با عنایت به تأکیدات رهبر معظم انقلاب تاکنون توانستیم با کمک و همراهی تشکل‌های مختلف و مردم عزیز با این گروهک‌های مختلف مبارزه کنیم و بر این ارتباطات مردم با خادمین خود در نیروی انتظامی بر خود می‌بالیم.

مرادی با اشاره به آمار مبارزه با تولیدکنندگان مواد مخدر در پاکدشت در یک سال گذشته افزود: در یک سال گذشته تلاش نیروی انتظامی پاکدشت، 2800 کیلو مواد مخدر جمع‌آوری شد و در همین راستا 834 نفر بازداشت شدند.

وی تصریح کرد: 285 معتاد متجاهر در همین راستا برای افزایش امنیت شهرستان بازداشت و به بازپروری‌های شهرستان تحویل شدند.

فرمانده نیروی انتظامی پاکدشت اضافه کرد: دشمنان برای از هم‌ پاشیدن جامعه از جایگاه مهم‌تری یعنی آسیب‌زدن به خانواده اقدام می‌کنند، مهم‌ترین مسئله ایمن‌سازی خانواده از آسیب‌های مختلف می‌تواند جامعه را از بروز مشکلات عدیده مواد مخدر و آسیب‌های جبران‌ناپذیر حفظ کند.

مسببان برگزاری تجمع هنجارشکنانه در بلوار چمران شیراز دستگیر شدند دستگیری عامل آتش سوزی در جنگل‌های ترکیه کشف 180 کیلوگرم تریاک/ عاملان تیراندازی در خرامه دستگیر شدند

مرادی در ادامه گفت: بعد از بازپروری و بازگشت این عزیزان، تأمین شغل و تشکیل خانواده و حمایت از آنها باعث می‌شود تا دوباره آنها به دامان مواد مخدر نرود.

فرمانده نیروی انتظامی پاکدشت در پایان خاطرنشان کرد: دشمنان برای تأمین کردن هزینه‌های جنگ به دیگر کشورها از طریق مواد مخدر اقدام می‌کنند با مبارزه با مواد مخدر می‌توانیم دست‌به‌دست هم جامعه ایمن داشته باشیم و در مسیر افزایش امنیت باهم اقدام کنیم.

انتهای پیام/ح

برچسب ها: بدون برچسب

ثبت دیدگاه

لطفا همه ی قسمت ها را تکمیل کنید.