1399053113301271021000144

3 هزار اثر به دبیرخانه ‌جشنواره رسانه‌ای امام رضا (ع) رسید

معاون مرکز ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی و دبیر اجرایی دومین جشنواره رسانه‌ای بین‌المللی امام رضا (ع) گفت: ۳ هزار و ۱۲۷ اثر به دبیرخانه رسید که این آثار نسبت به سال گذشته بیش از ۶۰ درصد افزایش یافت.

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از استان تهران، محسن هوشمند معاون مرکز ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی و دبیر اجرایی دومین جشنواره رسانه‌ای بین‌المللی امام رضا (ع) عصر امروز در جلسه مرحله داوری کشوری آثار ارسالی به دبیرخانه اظهار داشت: یکی از اهداف جدی آستان قدس رضوی در حوزه رسانه، توسعه مشارکت‌های رسانه‌ای است تا با شناخت ظرفیت‌های بیشتر در زمینه تولید و نشر محتوای رسانه‌ای فعالیت بیشتری صورت گیرد.

وی افزود: در این خصوص ساماندهی 3 هزار خادمیاری رسانه‌ای در سطح کشور یکی از این اقدامات بوده و جشنواره بین‌المللی رسانه‌ای امام رضا (ع) به عنوان رویدادی جهت بروز فعالیت‌های مرتبط در این زمینه است.

دبیر اجرایی دومین جشنواره رسانه‌ای بین‌المللی امام رضا (ع) گفت: سال گذشته اولین دوره این جشنواره با مشارکت 2 هزار و 500 اثر در حوزه‌های مختلف رسانه‌ای برگزار شد و با اعلام دومین فراخوان بیش از 60 درصد تعداد شرکت‌کنندگان افزایش یافت و هزار و یک نفر در جشنواره دوم شرکت کرده و 3 هزار 127 اثر ارسال شده است.

وحدت شیعه و سنی در جشنواره امام رضا(ع) نمود عینی داردخادمان فرهنگ رضوی در اختتامیه جشنواره امام رضا(ع) تقدیر شدند

هوشمند در پایان خاطرنشان کرد: فرایند داوری آثار در دو مرحله هیئت‌های انتخاب و داوری انجام شد که در روز اختتامیه برگزیدگان معرفی و آئین تجلیل در مشهد مقدس برگزار خواهد شد.

گفتنی است آثار ارسالی به دبیرخانه دومین جشنواره رسانه‌ای بین‌المللی امام رضا (ع) در بخش‌های خبر، مصاحبه، گزارش، یادداشت، بازی و نرم‌افزار، پویانمایی و موشن گرافی، گرافیک و اینفوگرافی، عکس، پست و حساب کاربری، پایان نامه و رساله، برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی، گزارش خبری رادیویی و تلویزیونی، مستند و نماهنگ طی 3 روز داوری مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.

انتهای پیام/

برچسب ها: بدون برچسب

ثبت دیدگاه

لطفا همه ی قسمت ها را تکمیل کنید.