1398043115063876717939944

4نفر از عوامل اداره صمت رباط‌کریم به اتهام ارتشاء بازداشت شدند

گروه استان‌ها – دادستان رباط‌کریم از دستگیری ۴ نفر از عوامل اداره صمت رباط‌کریم به جرم ارتشاء و رشوه خبر داد و گفت: مجرمین به اتهام کسر سکه‌ها با صدور حکم قضایی و تفهیم اتهام با قرار تأمین به زندان معرفی شدند.

– اخبار استانها –

رحیم علیش پور در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری تسنیم در رباط‌کریم، با اشاره به بازداشت 4 نفر در این شهرستان اظهار داشت: این پرونده در راستای پیشنهاد رشوه و دریافت 10 سکه طلا به منظور تسریع و مساعدت در پرونده تشکیل شده است و پس از آن شهروند صنعتگر تولیدکننده پس از برخورد با این پیشنهاد رشوه به دفتر دادستان مراجعه کرده است.

وی افزود: پیشنهاد رشوه توسط مسئول مربوطه انجام شده و پس از طرح موضوع توسط این صنعتگر دستورات قضایی به اطلاعات سپاه ناحیه مقاومت امام حسن مجتبی (ع) شهرستان رباط‌کریم جهت بررسی و مستندسازی به همراه مدارک لازم ارجاع شد و پس از جمع‌آوری مدارک و مستندات محکمه‌پسند صحت موضوع آشکار و این اقدام بر ما محرز گردید و رأی لازم صادر شد.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رباط‌کریم در ادامه گفت: پس از بررسی مستندات و اثبات ردوبدل شدن سکه‌ها بین صنعتگر و مسئولان اداره صمت شهرستان رباط‌کریم با دستور قضایی رئیس اداره صنعت و معدن و تجارت شهرستان رباط‌کریم به همراه معاون، مسئول بازرسی و فرد چهارمی که یک شهروند تهرانی رابط و کارچاق‌کن صنعتی‌ها و شهرک‌های صنعتی و ادارات به اتهام ارتشاء و اخذ رشوه و کسر سکه‌ها با صدور حکم قضایی و تفهیم اتهام دستگیر و با قرار تأمین به زندان معرفی شدند.

سارقان سابقه‌دار منازل و ادارات خراسان شمالی دستگیر شدندسارقان مسلح خودرو در باغملک دستگیر شدندعاملان قتل یکی از اعضای دفتر امام جمعه اهل سنت چابهار دستگیر شدند

علیش پور تصریح کرد: این فرد شهروند ساکن تهران که نقش رابط و کارچاق‌کنی بین ادارات و صنعتگران شهرک‌های صنعتی با سایر ادارات اقدام به پیشنهاد و دریافت رشوه می‌کرده که همزمان با پیشرفت و اقدام پرونده در شهرستان با نیابت قضایی توسط مسئولین اطلاعات شناسایی و بازداشت شد.

دادستان شهرستان رباط‌کریم در پایان خاطرنشان کرد: در این پرونده تاکنون 4 نفر شناسایی و به جرم ارتشاء و رشوه بازداشت و به زندان معرفی شده‌اند و ممکن است در همین راستا در آینده با موضوعات جدید و افراد دیگری که در این پرونده نقش داشته باشند ورود کنیم و بازداشت‌هایی داشته باشیم.

انتهای پیام/س

برچسب ها: بدون برچسب

ثبت دیدگاه

لطفا همه ی قسمت ها را تکمیل کنید.