1is

5 هتل ارزان قیمت اصفهان کجا هستند؟ معرفی + راه‌های دسترسی

5 هتل ارزان قیمت اصفهان

5 هتل ارزان قیمت اصفهان کجا هستند؟ یکی از المان های سفر اقامت محسوب می شود به طوری که افراد قبل از سفر نیاز دارند این دغدغه را برای خود برطرف کنند. بنابراین می توان با رزرو آنلاین هتل این مسئله را به راحتی حل کرد و قبل از شروع سفر، محل اقامتتان را مشخص کنید.

افراد زیادی هستند که ترجیح می دهند هتلی را رزرو کنند که قیمت کمتر و مناسب تری نسبت به دیگر هتل ها داشته باشد. به همین دلیل ما در این مطلب از مجله مستر بلیط 5 هتل ارزان قیمت اصفهان را برای شما معرفی می کنیم.

5 هتل ارزان قیمت اصفهان

شهر اصفهان، شهری تاریخی محسوب می شود که مملو از جاذبه های گردشگری دیدنی است. این شهر یکی از مقاصد اصلی مردم برای سفر به شمار می رود. در اصفهان می توانید شاهد هتل های زیادی باشید که هتل آفتاب، هتل عتیق، هتل زنده رود، هتل پارسیان سوییت و هتل ملک 5 هتل ارزان قیمت اصفهان محسوب می شوند.

اگر می خواهید با هر یک از این 5 هتل بیشتر آشنا شوید تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید. زیرا در این مطلب به توضیحات مختصری درباره هر یک از این 5 هتل می پردازیم. برای رزرو هتل در اصفهان می توانید از مستر بلیط کمک بگیرید.

هتل آفتاب

  1. هتل آفتاب

این هتل که هتلی دوستاره محسوب می شود در سال 1397 افتتاح شده است و در خیابان زینبیه شهر اصفهان قرار دارد. هتل آفتاب در نزدیکی حرم حضرت زینب (س) بنت موسی ابن جعفر قرار گرفته و برای افرادی که می خواهند به زیارت بروند بسیار مناسب است. همچنین فاصله کمی از بسیاری جاذبه های گردشگری شهر دارد.

امکانات هتل

در هر هتلی می توان شاهد امکانات متنوعی بود که تعدادی از آنها در داخل اتاق ها و تعدادی دیگر در بخش عمومی هتل در اختیار مسافران قرار می گیرند. در ادامه به صورت جداگانه این امکانات را برای شما معرفی می کنیم.

امکانات اتاق ها

حمام، یخچال، دمپایی، صبحانه، آباژور، تلویزیون، رخت آویز، آب رایگان، پاورسوئیچ، تلفن در اتاق، لوازم بهداشتی، اینترنت در اتاق، تلویزیون در اتاق، سیستم گرمایش و سرمایش، سیستم اطفاء حریق در اتاق، سیستم تهویه مطبوع در اتاق، امکان شارژ وسایل الکترونیکی، سرویس بهداشتی فرنگی در اتاق.

امکانات عمومی

در قسمت های عمومی هتل، امکاناتی به صورت مشترک قرار دارد که شامل رستوران (با ظرفیت ۴۰ نفر)، پارکینگ (با ظرفیت ۸ خودرو رایگان)، اینترنت در لابی (یک گیگا بایت اول رایگان) می شود.

انواع اتاق های هتل

اتاق یک تخته حمام و سرویس بهداشتی اشتراکی (صبحانه رایگان)، اتاق یک تخته بدون صبحانه، اتاق یک تخته ( صبحانه رایگان)، اتاق دو تخته دبل بدون صبحانه، اتاق دو تخته توئین بدون صبحانه، اتاق دو تخته تویین (صبحانه رایگان)، اتاق دو تخته دبل (صبحانه رایگان)، اتاق سه تخته بدون صبحانه، اتاق چهار تخته بدون صبحانه، اتاق سه تخته (صبحانه رایگان) و اتاق چهارتخته (صبحانه رایگان).

قوانین هتل

هزینه اقامت برای مهمانان ایرانی و خارجی متفاوت است. پذیرش خانم های مجرد (غیر بومی) با ارائه کارت شناسایی معتبر امکان پذیر است. پذیرش زوج با ارائه سند محرمیت معتبر انجام می گیرد. هزینه کودکان زیر 3 سال (در صورت عدم استفاده از سرویس) رایگان و کودکان بین 3 تا 8 سال (در صورت عدم استفاده از سرویس) نیم بها است.

رزرو آنلاین هتل آفتاب اصفهان با تخفیف ویژه

هتل عتیق

  1. هتل عتیق از 5 هتل ارزان قیمت اصفهان

این هتل یک خانه تاریخی محسوب می شود که در سال 1392 مورد بازسازی قرار گرفته و پس از تغییر کاربری، کار خود را به عنوان اقامتگاه سنتی آغاز کرده است. لازم به ذکر است که این مکان در سال 1382 در لیست آثار ملی ایران نیز ثبت شده است. معماری این هتل بسیار زیبا و جالب توجه است و می تواند برای مسافران بسیار جذاب باشد.

امکانات هتل

در هتل عتیق می توانید امکانات مختلفی را داشته باشید که در دو دسته قرار دارند به این صورت بعضی از آنها در داخل اتاق ها و تعدادی دیگر در قسمت های عمومی هتل پراکنده شده اند.

امکانات اتاق

حمام، دراور، یخچال، بالکن، صبحانه، چای ساز، میزتحریر، کمد لباس، تلویزیون، روم سرویس، آب رایگان، پاورسوئیچ، تلفن در اتاق، اینترنت در اتاق، تلویزیون در اتاق، صندوق امانات داخل اتاق، سیستم اطفاء حریق در اتاق، سیستم تهویه مطبوع در اتاق، سرویس بهداشتی فرنگی در اتاق و امکان شارژ وسایل الکترونیکی.

امکانات عمومی

در هر هتلی امکاناتی وجود دارد که صورت مشترک در اختیار مهمانان قرار می گیرد که از میان این امکانات می توان پارکینگ با ظرفیت ۵ خودرو (رایگان) و اینترنت در لابی را بیان کرد.

انواع اتاق های هتل

اتاق یک تخته، اتاق دو تخته دبل، اتاق سه تخته، اتاق سه تخته بهار خواب تراس دار، اتاق چهار تخته، سوئیت قاجار، اتاق دو تخته توئین، اتاق دو تخته دبل گوشواره و اتاق شاه نشین قاجار.

قوانین هتل

هزینه کودکان زیر 6 سال در صورتی که از سرویس استفاده نکنند رایگان می شود. خانم مجرد با مدرک شناسایی معتبر پذیرفته می شود. زوجین برای اقامت باید مدرک محرمیت معتبر داشته باشند.

رزرو آنلاین هتل عتیق اصفهان با تخفیف ویژه

هتل زنده رود از 5 هتل ارزان قیمت اصفهان

  1. هتل زنده رود از 5 هتل ارزان قیمت اصفهان

این هتل که در دسته هتل های نوساز شهر اصفهان قرار می گیرد، در سال 1395 تاسیس شده است. این هتل در خیابان هشت بهشت قرار دارد و دسترسی آسان به بسیاری از جاذبه های شهر را میسر می کند، بنابریان می تواند محل مناسبی برای اقامت در شهر باشد.

امکانات هتل

در هتل طیف وسیعی از مکانات قرار داده شده است که رفاه هر چه بیشتر ساکنان آن را فراهم می کند. این امکانات در اتاق ها و قسمت های عمومی هتل پراکنده شده اند.

امکانات اتاق

در اتاق های این هتل می توانید شاهد امکاناتی نظیر حمام، یخچال، صبحانه، مبلمان، چای ساز، کمد لباس، میزتحریر، تلویزیون، رخت آویز، پاورسوئیچ، روم سرویس، تلفن در اتاق، لوازم بهداشتی، اینترنت در اتاق، تلویزیون در اتاق، صندوق امانات داخل اتاق، سیستم اطفاء حریق در اتاق، سیستم تهویه مطبوع در اتاق، سرویس بهداشتی فرنگی در اتاق، امکان شارژ وسایل الکترونیکی، دمپایی، سیستم گرمایش و سرمایش.

امکانات عمومی

آسانسور، امکانات لباسشویی، پارکینگ فضای باز، صبحانه در رستوران، رستوران سلف سرویس، رستوران دارای سرویس اتاق از جمله امکانات عمومی این هتل به شمار می روند.

انواع اتاق های هتل

اتاق دو تخته برای یک نفر، اتاق دوتخته تویین، اتاق دوتخته دبل، اتاق دو تخته VIP، سوئیت یک خوابه سه تخته، اتاق دوتخته دبل میهمان غیر ایرانی، اتاق دوتخته تویین میهمان غیر ایرانی، اتاق دو تخته VIP میهمان غیر ایرانی، سوئیت یک خوابه چهار تخته، اتاق یک تخته میهمان غیر ایرانی، سوئیت 1خوابه 5تخته.

قوانین هتل

ساعت ورود به هتل 14:00و ساعت خروج از هتل 12:00 است. نرخ مهمانان ایرانی با مهمانان خارجی متفاوت است. ورود خانم های مجرد غیر بومی با مدرک شناسایی معتبر امکان پذیر است. زوجین با مدرک محرمیت معتبر می توانند اقدام به رزرو هتل کنند. کودکان زیر 3 سال (در صورت عدم استفاده از سرویس) هزینه ای ندارند.

رزرو آنلاین هتل زنده رود اصفهان با تخفیف ویژه

هتل پارسیان سوییت

  1. هتل پارسیان سوییت

این هتل، هتلی سه ستاره به شمار می رود که در سال 1354 افتتاح شد و یکی از هتل های قدیمی اصفهان به محسوب می شود. به علت قدیمی بودن بنا در سال 1384 مورد بازسازی قرار گرفت و بسیاری از امکانات آن به روز رسانی شد. محل قرار گیری این هتل در مرکز شهر و در فاصله کمی از بسیاری آثار تاریخی شهر است که دسترسی به آنها را بسیار راحت می کند. لازم به ذکر است که این هتل پارکینگ ندارد ولی پارکینگ عمومی در فاصله 50 متری از آن قرار دارد که مسافران می توانند از آن استفاده کنند.

امکانات هتل

در هر هتلی می توانید امکاناتی را مشاهده کنید که برای آرامش مسافران مهیا شده اند. این امکانات اصولا در دو دسته داخل اتاق ها و درون قسمت های عمومی قرار دارند.

امکانات اتاق ها

حمام، یخچال، دراور، دمپایی، صبحانه، مبلمان، آباژور، چای ساز، تلویزیون، کمد لباس، تلفن در اتاق، لوازم بهداشتی، اینترنت در اتاق، تلویزیون در اتاق، سیستم گرمایش و سرمایش، سیستم تهویه مطبوع دراتاق، امکان شارژ وسایل الکترونیکی، سرویس بهداشتی فرنگی در اتاق.

امکانات عمومی

در این هتل برخی از امکانات را تنها در بخش های عمومی ساختمان می توانید استفاده کنید که از آن جمله می توان به آسانسور، اجاره اتومبیل، امکانات لباسشویی و صبحانه در رستوران اشاره کرد.

انواع اتاق های هتل

دو تخته برای یک نفر، دو تخته دبل، دوتخته توئین و سوئیت یک خوابه پنج نفره اتاق هایی به شمار می روند، که تشکیل دهنده این هتل هستند.

قوانین هتل

پذیرش خانم مجرد تنها با مدارک شناسایی معتبر امکان پذیر است. برای کودک زیر ۷ سال (در صورت عدم استفاده از سرویس) نیازی نیست هزینه ای پرداخت شود. زوجین باید هنگام گرفتن اتاق مدارک محرمیت معتبر به همراه داشته باشند. نرخ اقامت در هتل برای مهمانان خارجی بیشتر است.

رزرو آنلاین هتل پارسیان سوییت اصفهان با تخفیف ویژه

هتل ملک

  1. هتل ملک

هتل ملک، هتلی دو ستاره به شمار می رود که در سال 1383 شروع به کار کرد. از آنجایی که مدیریت این هتل تصمیم داشت امکانات آن را ارتقاء دهد در سال 1396 مورد بازسازی قرار گرفت. این هتل در خیابان هشت بهشت اصفهان قرار دارد و فاصله آن به بسیاری از جاذبه های گردشگری شهر نزدیک است.

امکانات هتل

در هتل ملک می توانید امکانات رفاهی متنوعی را بیابید که در اتاق ها و همچنین بخش های عمومی آن قرار داده شده اند. در ادامه امکانات در هر یک از این بخش ها را صورت جداگانه شرح می هیم.

امکانات اتاق ها

حمام، یخچال، صبحانه، مبلمان، دمپایی، کمد لباس، تلویزیون، رخت آویز، پاورسوئیچ، روم سرویس، تلفن در اتاق، لوازم بهداشتی، تلویزیون در اتاق، سیستم گرمایش و سرمایش، سیستم اطفاء حریق در اتاق، سیستم تهویه مطبوع در اتاق، سرویس بهداشتی فرنگی در اتاق، امکان شارژ وسایل الکترونیکی.

امکانات عمومی

در هر هتلی بعضی از امکانات را به صورت عمومی در اختیار مسافران قرار می دهند که از میان آنها می توان پارکینگ، خدمات خانه داری و … را نام برد.

انواع اتاق های هتل

اتاق دو تخته برای یکنفر، اتاق دوتخته، اتاق سه تخته و اتاق چهار تخته اتاق هایی هستند که مسافران با توجه به شرایطی که دارند می توانند اقدام به رزرو آنها کنند.

قوانین هتل

پذیرش خانم مجرد تنها با مدارک شناسایی معتبر امکان پذیر است. برای کودک زیر 2 سال (در صورت عدم استفاده از سرویس) نیازی نیست هزینه ای پرداخت شود. زوجین باید هنگام گرفتن اتاق مدارک محرمیت معتبر به همراه داشته باشند. نرخ اقامت در هتل برای مهمانان خارجی بیشتر است. ساعت ورود به هتل 14:00 و ساعت خروج از هتل 12:00 است.

رزرو آنلاین هتل ملک اصفهان با تخفیف ویژه

راه‌های دسترسی به 5 هتل ارزان قیمت اصفهان

هتل آفتاب

آدرس اصفهان، خیابان آیت الله غفاری (زینبیه)، خیابان آزادی، کوچه شبنم

هتل عتیق

آدرس اصفهان ، خیابان ابن سینا ، کوچه میرعلاءالدین (٣٧)، کوچه مسجد شمس، پلاک ٣٠، هتل سنتی عتیق اصفهان

هتل زنده رود

آدرس خیابان هشت بهشت غربی، حد فاصل ملک و گلزار ، هتل زنده رود اصفهان

هتل پارسیان سوییت

آدرس ابتدای بلوار آیینه خانه، مقابل سی­ و­سه­ پل-هتل پارسیان سوئیت اصفهان

هتل ملک

آدرس خیابان هشت بهشت غربی ، چهارراه ملک ، خیابان ملک شمالی ، هتل ملک اصفهان

اگر تجربه استفاده از هریک از 5 هتل ارزان قیمت اصفهان ر دارید می توانید در بخش کامنت ها با ما درمیان بگذارید.

نوشته 5 هتل ارزان قیمت اصفهان کجا هستند؟ معرفی + راه‌های دسترسی اولین بار در مجله مِستر بلیط. پدیدار شد.

برچسب ها: بدون برچسب

ثبت دیدگاه

لطفا همه ی قسمت ها را تکمیل کنید.