1ms

5 هتل ارزان قیمت مشهد کجا هستند؟ معرفی + راه‌های دسترسی

5 هتل ارزان قیمت مشهد

5 هتل ارزان قیمت مشهد کجا هستند؟ شروع سفر با رزرو هتل و اقامتگاه شروع می شود به همین خاطر مسئله مهمی به شمار می رود. بسیاری افراد به دنبال هتل ارزان قیمت هستند به همین خاطر شناختن هتل های ارزان قیمت در مقصد می تواند این کار را تسهیل کند.

مشهد یکی از مقاصد اصلی سفر در ایران محسوب می شود که هر ساله افراد بی شماری به آنجا می روند. افراد با بودجه های متنوعی راهی این شهر می شوند، بسیاری از مسافران ترجیح می دهند اقدام به رزرو هتل ارزان در مشهد کنند. در ادامه این مطلب 5 هتل ارزان قیمت مشهد را به شما معرفی می کنیم.

5 هتل ارزان قیمت مشهد

در مشهد می توانید هتل های بسیاری بیابید که رنج قیمت متنوعی دارند. در این بخش از مجله مستر بلیط شما را با 5 هتل ارزان قیمت مشهد بیشتر آشنا خواهیم کرد. هتل آپارتمان جمالی، هتل گل گندم شباهنگ، هتل 3 ستاره فرهنگ و هنر، هتل آپارتمان ارمغان 1 و هتل آپارتمان معین درباری را می توان 5 هتل ارزان قیمت مشهد دانست.

هتل آپارتمان جمالی

  1. هتل آپارتمان جمالی

این هتل که هتلی یک ستاره به شمار می رود در سال 1376 شروع به کار کرد و در سال 1397 نیز بازسازی شد. هتل آپارتمان جمالی در خیابان امام رضای شهر مشهد قرار دارد و فاصله آن از حرم در حدود 900 متر می شود به همین خاطر از موقعیت مکانی مناسبی برخوردار است.

امکانات هتل

هر هتلی با توجه به شرایطی که دارد دارای امکاناتی است که برخی از آنها تنها در اتاق ها و برخی دیگر در بخش های عمومی آن قرار دارند.

امکانات اتاق

یخچال، کف پوش سرامیک، حمام، دمپائی، دمپائی در حمام، سرویس ایرانی، سیستم گرمایشی شوفاژ، اسپلیت، میز توالت (آرایش)، قالیچه، جا لباسی، کتری، اجاق گاز و … از جمله امکاناتی هستند که در اتاق های این هتل گنجانده شده است.

امکانات عمومی

یخچال، تلویزیون، سوئیت، رستوران، اینترنت، سرویس فرنگی، سرویس ایرانی، نمازخانه، لابی، کافی شاپ، اینترنت در لابی.

انواع اتاق های هتل

اتاق سینگل، اتاق دو تخته، اتاق سه تخته، اتاق یک تخته، سوئیت چهار تخته، اتاق دو تخته، اتاق پنج تخته، اتاق پنج تخته، سوئیت یک خوابه چهار تخته، سوئیت سه تخته، سوئیت چهار تخته، اتاق شش تخته، سوئیت پنج تخته از جمله اتاق های این هتل هستند.

قوانین هتل

این هتل مانند دیگر هتل ها دارای قوانینی مخصوص به خود است که در ادامه برای شما آورده می شود. هزینه برای اقامت کودکان زیر 5 سال در صورت عدم استفاده از سرویس، رایگان و بالای 5 سال نفر اضافه محاسبه می شود. پذیرش صیغه نامه با مهر برجسته و ارائه ی مدارک شناسایی معتبر امکان پذیر است. پذیرش خانم تنها، فقط با ارائه ی مدارک شناسایی معتبر امکان پذیر است.

رزرو آنلاین هتل جمالی مشهد با تخفیف ویژه

هتل گل گندم شباهنگ

  1. هتل گل گندم شباهنگ

این هتل از هتل های تازه تاسیس شهر مشهد به شمار می رود که در سال 1391 افتتاح شده است. این هتل نیز در خیابان امام رضای شهر مشهد قرار دارد که باعث می شود موقعیت مکانی مناسبی داشته باشد. در ادامه بیشتر راجع به این هتل برای شما صحبت می کنیم.

امکانات هتل

در هر هتل می توان امکاناتی را یافت که برای بهبود سکونت مسافران بسیار مهم است. این امکانات در اتاق ها و همچنین در بخش های عمومی هتل پراکنده شده اند. در ادامه هر یک را برای شما شرح می دهیم.

امکانات اتاق

یخچال، تلویزیون، رستوران، سرویس فرنگی، نمازخانه، لابی، کافی شاپ، اینترنت در لابی، تلفن در اتاق از جمله امکاناتی هستند که در اتاق های هتل می توانید بیابید.

امکانات عمومی

در هر هتل امکاناتی وجود دارد که بین همه افراد مشترک است که پارکینگ، لابی، خدمات خانه داری و … امکاناتی هستند که به صورت عمومی ارائه می شوند.

انواع اتاق های هتل

در هر هتلی اتاق های گوناگونی وجود دارد که مسافران بر اساس نیازشان می توانند انتخاب کنند. اتاق دو تخته، اتاق سه تخته، اتاق چهارتخته و اتاق پنج تخته اتاق های هتل گل گندم شباهنگ را تشکیل می دهند.

قوانین هتل

هزینه اقامت برای کودکان زیر 2سال (در صورت عدم استفاده از سرویس اضافه) رایگان و 2 تا 12 سال (در صورت عدم استفاده از سرویس اضافه) نیم بها است. ساعت ورود به هتل 14:00 و ساعت خروج از هتل 12:00 است.

رزرو آنلاین هتل گل گندم شباهنگ مشهد با تخفیف ویژه

هتل 3 ستاره فرهنگ و هنر

  1. هتل 3 ستاره فرهنگ و هنر از 5 هتل ارزان قیمت مشهد

این هتل که در دسته هتل های نوساز شهر مشهد قرار می گیرد میدان ده دی، نزدیک به حرم امام رضا قرار دارد. محل قرارگیری هتل به گونه ای است که پنجره برخی از اتاق های آن رو به حرم باز می شود. این هتل سه ستاره در منطقه ای قرار دارد که به بازارهای شهر نیز نزدیک است. بنابراین از لحاظ مکانی برای اقامت مناسب است.

امکانات هتل

در هتل می توانید امکاناتی را پیدا کنید برای راحت تر شدن اقامت مسافران گنجانده شده است. این امکانات هم در اتاق ها و هم در بخش عمومی هتل پراکنده شده اند.

امکانات اتاق

حمام، یخچال، دراور، دمپایی، مبلمان، آباژور، رخت آویز، تلویزیون، کمد لباس، آب رایگان، روم سرویس، تلفن در اتاق، لوازم بهداشتی، اینترنت در اتاق، تلویزیون در اتاق، سیستم اطفاء حریق در اتاق، سیستم تهویه مطبوع در اتاق، سرویس بهداشتی فرنگی در اتاق، سرویس بهداشتی ایرانی در اتاق.

امکانات عمومی

در هر هتل امکاناتی وجود دارد که بین تمام مسافران مشترک است که پارکینگ، لابی، خدمات خانه داری، گشت نیم روزی، فروشگاه برخی از این امکانات به شمار می روند.

قوانین هتل

هزینه اقامت برای کودکان زیر 2سال (در صورت عدم استفاده از سرویس اضافه) رایگان و 2 تا 12 سال (در صورت عدم استفاده از سرویس اضافه) نیم بها است. ساعت ورود به هتل 14:00 و ساعت خروج از هتل 12:00 است. هزینه اقامت برای مسافران داخلی و خارجی متفاوت است.

رزرو آنلاین هتل فرهنگ و هنر مشهد با تخفیف ویژه

هتل آپارتمان ارمغان 1

  1. هتل آپارتمان ارمغان 1

این هتل در سال 1385 افتتاح شده است و در منطقه ای قرار دارد که به بسیاری از مراکز تجاری و خرید شهر مشهد نزدیک است. هتل آپارتمان ارمغان 1 دارای 4 طبقه و 21 واحد اقامتی است.

امکانات هتل

در این هتل می توانید از امکانات متعددی برخوردار باشید که برخی از آنها در داخل اتاق ها و برخی دیگر در قسمت های عمومی هتل عرضه می شوند.

امکانات اتاق

حمام، یخچال، دراور، دمپایی، کمد لباس، تلویزیون، رخت آویز، پاورسوئیچ، تلفن در اتاق، لوازم بهداشتی، اینترنت در اتاق، سیستم اعلام حریق، تلویزیون در اتاق، مینی بار با هزینه، سیستم گرمایش و سرمایش، سیستم اطفاء حریق در اتاق، سیستم تهویه مطبوع در اتاق، سرویس بهداشتی فرنگی در اتاق، سرویس بهداشتی ایرانی در اتاق.

امکانات عمومی

برخی از امکانات به صورت عمومی در اختیار مسافران قرار می گیرد که از آن جمله می توان به رستوران، پارکینگ و اینترنت نا محدود در لابی اشاره کرد.

انواع اتاق های هتل

در این هتل اتاق های متنوعی وجود دارد که با توجه به شرایط می توان انتخاب کرد. اتاق سه تخته، اتاق سینگل، اتاق دو تخته، اتاق چهار تخته، اتاق سینگل، آپارتمان یک خواب 5 تخت، آپارتمان یک خواب 6 تخت، اتاق سینگل، اتاق پنج تخته برخی از اتاق های این هتل هستند.

قوانین هتل

نرخ میهمان خارجی (غیرعرب زبان) با نرخ میهمان خارجی (عرب زبان) متفاوت است. هزینه کودکان زیر ۴ سال (در صورت عدم استفاده از سرویس) رایگان و کودکان بین ۴ تا ۶ سال (در صورت عدم استفاده از سرویس) نیم بها محاسبه می شود. خدمات به خانم های مجرد با ارائه کارت شناسایی معتبر امکان پذیر است. زوجین می توانند با ارائه مدرک محرمیت معتبر در این هتل اتاق رزرو کنند.

رزرو آنلاین هتل ارمغان 1 مشهد با تخفیف ویژه

هتل آپارتمان معین درباری

  1. هتل آپارتمان معین درباری از 5 هتل ارزان قیمت مشهد

این هتل در سال 1378 در شهر مشهد احداث شد و در همین سال هم شروع به کار کرد. این هتل در خیابان امام رضای شهر مشهد قرار دارد و همین امر باعث شده است که به حرم امام رضا بسیار نزدیک باشد. علاوه بر این مراکز خرید زیادی در اطراف این هتل قرار دارند و خرید سوغاتی را برای مسافران راحت می کنند.

امکانات هتل

در اتاق ها و همچنین بخش های عمومی هتل امکانات متنوعی گسترده شده است که اقامت در هتل را برای مسافران لذت بخش می کند.

امکانات اتاق ها

در هر اتاق امکاناتی منحصر به آن وجود دارد که از آن جمله می توان به حمام یخچال، بالکن، مبلمان، دمپایی، صبحانه، رخت آویز، کمد لباس، پاورسوئیچ، تلفن در اتاق، لوازم بهداشتی، امکان پخت و پز، اینترنت در اتاق، تلویزیون در اتاق، سیستم گرمایش و سرمایش، سیستم اطفاء حریق دراتاق، سیستم تهویه مطبوع دراتاق، سرویس بهداشتی فرنگی در اتاق، سرویس بهداشتی ایرانی در اتاق اشاره کرد.

امکانات عمومی

در بخش های عمومی هتل می توانید امکاناتی نظیر پارکینگ، خدمات خانه داری، انیترنت نا محدود در لابی، رستوران را داشته باشید.

انواع اتاق های هتل

در این هتل اتاق هایی با ظرفیت های متنوعی وجود دارد که بنابر تعداد و تمایلاتان می توانید هر یک از آنها را انتخاب کنید. سوئیت آپارتمان دو خوابه شش تخته، اتاق دو تخته دابل، اتاق دو تخته تویین، اتاق سه تخته، اتاق چهار تخته و سوئیت آپارتمان دو خوابه پنج تخته اتاق های موجود در این هتل هستند.

قوانین هتل

هتل ها تقریبا قوانین یکسانی دارند که تنها در برخی از جزئیات با هم متفاوتند. این هتل نیز قوانین شبیه به دیگر هتل ها دارد که در ادامه برخی از آنها را برای شما شرح می دهیم. ساعت ورود به هتل 14:00 و ساعت خروج از هتل 12:00 است. کودکان زیر 4 سال در صورتی که از سرویس استفاده نکنند نیازی به پرداخت هزینه ندارند. در این هتل پذیرش خانم های مجرد با ارائه کارت شناسایی معتبر امکان پذیر است. زوجین باید با ارائه مدرک محرمیت در این مکان اتاق رزرو کنند.

رزرو آنلاین هتل معین درباری مشهد با تخفیف ویژه

راه‌های دسترسی به 5 هتل ارزان قیمت مشهد

هتل آپارتمان جمالی

آدرس مشهد، خیابان امام رضا 8، چهار راه دوم

هتل گل گندم شباهنگ

آدرس خیابان امام رضا ۶۴، هتل گل گندم شباهنگ مشهد

هتل 3 ستاره فرهنگ و هنر

آدرس مشهد، میدان ده دی ، رازی غربی، نبش رازی غربی یک

هتل آپارتمان ارمغان 1

آدرس مشهد، خیابان عنصری، نبش عنصری غربی 6

هتل آپارتمان معین درباری

آدرس خیابان امام رضا ، خیابان امام رضا ١٩، هتل معین درباری مشهد

نوشته 5 هتل ارزان قیمت مشهد کجا هستند؟ معرفی + راه‌های دسترسی اولین بار در مجله مِستر بلیط. پدیدار شد.

برچسب ها: بدون برچسب

ثبت دیدگاه

لطفا همه ی قسمت ها را تکمیل کنید.