1400120911515555624877014

55 معتاد متجاهر و پرخطر در ری تحویل مراکز بازپروری شدند

گروه استان‌ها – فرمانده انتظامی شهرستان ری از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان با محوریت جمع آوری معتادان متجاهر و پرخطر خبر داد.

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ری، سرهنگ دوستعلی جلیلیان با اشاره به جمع آوری معتادان متجاهر در ری اظهار داشت: در راستای جلب رضایت شهروندان و پیشگیری از وقوع جرائم خرد، طرح ارتقای امنیت اجتماعی با همکاری یگان‌های اجرایی شهرستان ری با محوریت جمع آوری معتادان متجاهر و پر خطر در این شهرستان عملیاتی شد.

وی با بیان اینکه در این عملیات یک روزه 55 معتاد متجاهر و پر خطر جمع آوری شد افزود: این افراد پس از سیر مراحل قانونی و غربالگری تحویل مراکز بازپروری خواهند شد تا به کسب سلامت جسمی و روانی به جامعه بازگردند.

فرمانده انتظامی شهرستان ری در ادامه گفت: یکی از درخواست‌ها و مطالبات مردمی جمع آوری معتادان متجاهر و پاکسازی تفرجگاه‌ها، اماکن عمومی و خیابان‌ها و بازگشت این افراد به جامعه است.

سرهنگ جلیلیان تأکید کرد: بازپروری این افراد موجب افزایش سطح سلامت جامعه و کاهش جرائم خرد که توسط این افراد در راستای تامین موادمخدر انجام می‌دهند، خواهد شد.

سارق 11 میلیارد ریالی ارزهای دیجیتال در بوشهر دستگیر شد6 نفر از عوامل اصلی تیراندازی ‌ارومیه دستگیر شدند

فرمانده انتظامی شهرستان ری در پایان خاطرنشان کرد: شهروندان هرگونه موارد مشکوک که نشان تردد این افراد است را از طریق شماره گیری 110 به مرکز فوریت های پلیسی اعلام کنند.

انتهای پیام/ش

برچسب ها: بدون برچسب

ثبت دیدگاه

لطفا همه ی قسمت ها را تکمیل کنید.