139310141110031434430144

60 هزار لیتر گازوئیل قاچاق در ری کشف شد

مدیرکل تعزیرات شهرستان‌های استان تهران از از کشف ۶۰ هزار لیتر گازوئیل قاچاق خبر داد.

– اخبار استانها –

احمد جعفری نسب در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم در ری، با اشاره به کشف مقادیر قابل توجهی سوخت قاچاق اظهار داشت: پیرو دریافت اطلاعاتی در مورد قاچاق سوخت در یکی از انبارهای شهرستان ری، گشت مشترک تعزیرات حکومتی شهرستان‌های استان تهران به همراه بازرسان اصناف و مأمورین پلیس امنیت اقتصادی به محل مراجعه کرده و در بازرسی صورت گرفته 60 هزار لیتر گازوئیل به ظن قاچاق کشف و ضبط کردند.

وی افزود: مقرر شد تا تعیین تکلیف نهایی، مواد سوختی با هماهنگی کارشناس پخش فرآورده‌های نفتی به انبار پالایشگاه تحویل و پرونده این تخلف برای رسیدگی به تعزیرات شهرستان‌های استان تهران ارجاع شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی شهرستان‌های استان تهران با بیان اینکه بیشترین تعداد انبارهای استان تهران واقع در کشور در شهرستان ری قرار دارد تصریح کرد: کار نظارت و پایش انبارهای این شهرستان کار سختی است که توسط گشت های مشترک اداره تعزیرات حکومتی و نهادهای ناظر انجام می‌شود.

30 هزار لیتر سوخت قاچاق در محورهای مواصلاتی استان بوشهر کشف شدشناور ‌حامل 22 هزار لیتر سوخت قاچاق در خلیج فارس توقیف شد

جعفری نسب در پایان خاطرنشان کرد: اداره تعزیرات حکومتی شهرستان‌های استان تهران در جهت مبارزه با قاچاق کالا و کنترل بازار روزانه چند نوبت بازرسی به اصناف، انبارها، کارخانه‌ها و مراکز تولیدی اختصاص داده است که به صورت مستمر و هماهنگ اقدام به بازرسی می‌کنند.

انتهای پیام/

برچسب ها: بدون برچسب

ثبت دیدگاه

لطفا همه ی قسمت ها را تکمیل کنید.