1399061110460038721114234

حجت الاسلام پناهیان:حضرت زینب(س) الگوی تمام عیار جهاد تبیین است

گروه استان‌ها-خطیب حرم مطهر رضوی گفت: حضرت زینب کبری(س) الگوی تمام عیار جهاد تبیین علیه دشمن است.

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس،به نقل از آستان نیوز، حجت الاسلام والمسلمین علیرضا پناهیان در ویژه برنامه شب رحلت بانوی قهرمان دشت کربلا؛ حضرت زینب کبری(س) که در رواق امام خمینی (ره) حرم مطهر رضوی برگزار شد، با اشاره به تبلیغات وسیع دشمنان علیه انقلاب اسلامی ایران اظهارداشت: امروز بهترین شیوه برای مبارزه با دشمن جهاد تبیین است و رهبر انقلاب نیز به درستی به این موضوع تاکید دارند.

وی با بیان اینکه جهاد تبیین دو مولفه دارد یکی شجاعت و دیگری آرامش و طمانینه، تصریح کرد: کسی که می‌خواهد جهاد تبیین انجام دهد باید همچون حضرت زینب(س) شجاعت داشته باشد و از گفتن سخن حق حتی در سخت‌ترین شرایط هراس نداشته باشد، در این صورت است که می‌تواند دشمن را با همان هیمنه و قدرت ظاهری شکست دهد و در برابر جنگ روانی دشمن پیروز شود.

حجت الاسلام پناهیان اذعان کرد: حضرت زینب(س) با همه مصیبت‌های که در کربلا دید باز هم مقتدرانه در برابر دشمن ایستاد و با روشنگری و تبیین، مردم را علیه حکومت امویان شوراند.

ویژه برنامه‌های سالروز رحلت حضرت زینب(س) در بارگاه منور رضوی اعلام شددرسی از تاریخی‌ترین جمله حضرت زینب (س) در بیان امام خمینی (ره)ویژه برنامه رحلت حضرت زینب (س) در حرم مطهر شاهچراغ(ع) برگزار می‌شود

این کارشناس مذهبی در ادامه ابراز کرد: امروز بیش از دویست شبکه و کانال علیه جمهوری اسلامی تبلیغات رسانه‌ای می‌کنند و هدف همه آنها تضعیف کردن روحیه مردم و ضربه زدن به جمهوری اسلامی است اما خوشبختانه تلاش‌های آنها تا امروز نتیجه عکس داشته است.

وی افزود: چهل سال پیش آمریکا و استکبار جهانی در ایران و منطقه قدرت بسیاری داشت ولی امروز شاهد نزول این قدرت هستیم و در این چهل سال هیچکدام از هم‌پیمانان آمریکا در ایران آرامش ندارند و روز به روز قدرت و موقعیت آنها رو به اضمحلال است.

در ادامه این مراسم مرثیه‌سرایان و ذاکران اهل بیت(ع) در سوگ رحلت حضرت زینب کبری(س) مرثیه سرایی کردند و زائران حریم ملکوتی رضوی بر این مصیبت اشک ماتم ریختند.

انتهای پیام/281/ی

برچسب ها: بدون برچسب

ثبت دیدگاه

لطفا همه ی قسمت ها را تکمیل کنید.