1399021315462832320279484

250 تن مواد شوینده تقلبی در ری کشف و ضبط شد

فرمانده انتظامی شهرستان ری از پلمب کارگاه تولیدی مواد شوینده غیرمجاز خبر داد و گفت: در این کارگاه ۲۵۰ تن مواد شوینده تقلبی کشف شد.

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ری، سرهنگ دوستعلی جلیلیان در جمع خبرنگاران با اشاره به کشف مقادیر قابل توجهی مواد شوینده تقلبی اظهار داشت: در پی دریافت گزارشی مبنی بر فعالیت غیرمجاز و غیربهداشتی یک کارگاه تولید مواد شوینده در محدوده کلانتری سیزده آبان و بسته‌بندی کالاهای تولید شده با برندهای معروف و عرضه این اقلام در بازار، رسیدگی به موضوع در دستور کار مأموران انتظامی کلانتری 168 سیزده آبان قرار گرفت.

وی افزود: مأموران پس از شناسایی محل مورد نظر و اطمینان از صحت خبر و اخذ مجوز قضائی، به محل مورد نظر اعزام و در بازرسی از آنجا حدود 250 تن مواد شیمیایی و شوینده غیرمجاز و غیربهداشتی کشف کردند.

دستگیری عاملان تیراندازی و سرقت مسلحانه در شهرستان آزادشهردستگیری "باند قاچاق گوشت گربه" در چین!دستگیری ارازل و اوباش در یکی از شهرک‌های اردبیل

فرمانده انتظامی شهرستان ری با اشاره به دستگیری یک نفر در این رابطه و تحویل وی به مراجع قضائی گفت: با دستور مقام قضائی این کارگاه غیرمجاز پلمب شد.

سرهنگ جلیلیان در پایان خاطرنشان کرد: شهروندان در صورت مشاهده تخلف در واحدهای صنفی، موضوع را از طریق سامانه فوریت‌های پلیسی 110 به اطلاع پلیس برسانند.

انتهای پیام/

برچسب ها: بدون برچسب

ثبت دیدگاه

لطفا همه ی قسمت ها را تکمیل کنید.